Sunar premium nyní nově v testovacím mini balení

Sunar premium nyní nově v testovacím mini balení

Sunar premium nyní nově v testovacím mini balení

Sunar premium nově v minibalení

Maminky, také rády zkoušíte nové věci, ale někdy raději dáte přednost klasice, než abyste kvůli novince kupovaly velké balení? Sunar premium nyní můžete svému drobečkovi koupit v malém testovacím balení a jednoduše tak vyzkoušet jeho unikátní recepturu, která je složení mateřského mléka tak blízko, jako ještě nikdy předtím.


Pokud vás zaujala řada mléčné výživy pro kojence a batolata Sunar premium, ale pro jistotu byste svému děťátku chtěly dát novinku nejdříve jen ochutnat, máte nyní ideální příležitost. Vybrané výrobky řady Sunar premium totiž naleznete i v malém 30gramovém balení, které se skvěle hodí na cesty nebo na vyzkoušení.

Ať už je vašemu miminku pár měsíců, rok nebo dva, z minibalení na zkoušku si vždy vyberete. Stačí zajít do prodejny DM drogerie, na web www.feedo.cz nebo do vybrané lékárny, kde naleznete toto speciální balení za doporučenou cenu 19,90 Kč. Dopřejete tak svému děťátku unikátní kombinaci mléčného tuku a důležitých látek, jako je vitamin A a C, které jsou nezbytné pro správný vývoj imunitního systému, dále vápník a železo, důležité pro rozvoj poznávacích funkcí nebo kyselina alfa-linolenová ze skupiny omega-3 mastných kyselin, která napomáhá k vývoji mozku.

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.