Stylové plavky a svůdné spodní prádlo

Stylové plavky a svůdné spodní prádlo

Stylové plavky a svůdné spodní prádlo

LASCANA vstupuje na český trh: stylové plavky a svůdné spodní prádlo

Úspěšná mezinárodní značka LASCANA je od nynějška k dostání i ve třech středoevropských zemích – včetně České republiky. Přesně před vypuknutím plavkové sezóny představuje značka LASCANA rozsáhlou nabídku skvěle padnoucích módních kousků pro pobyt nejen u vody a zve zákazníky k pohodlnému nákupu za atraktivní ceny ve svém internetovém obchodě. Už nyní si v něm všichni přijdou na své při výběru zboží nejvyšší kvality z širokého sortimentu bikin, plážové módy, nočního a spodního prádla a mnoha dalších produktů.

 

Úspěšná mezinárodní značka LASCANA, kterou v roce 2001 založila německá společnost Otto Group, vstupuje na trh střední Evropy. Výrobky značky se již prodávají v jejích vlastních online značkových obchodech. I čeští zákazníci tak dostávají možnost pořídit si stylové a velmi kvalitní výrobky, které nikde jinde v prodeji nenajdou.

 

„Je to ženský svět“

Známý slogan značky LASCANA „It´s a woman´s world“ je na celém světě synonymem pro krásu, smyslnost a vášeň. LASCANA určuje trendy pro náročné ženy, které si potrpí na svůdné spodní prádlo, noční módu, plavky a plážové oblečení.

Vedle výrobků vlastní značky nabízí internetový ochod LASCANA i další světoznámé značky jako například Buffalo, Sunseeker, Jette, S.Oliver nebo Marie Claire.

 

Zákazníci ze střední Evropy si mohou od nynějška odnášet stejně jedinečné zážitky z nákupu, ze kterých se dosud těšili zákazníci v Německu. Časopis Focus Magazin loni internetový obchod vyhodnotil jako „Top obchodníka přes internet“ a deník Die Welt jej označil za „Důvěryhodného obchodníka“. Obchod umožňuje zákazníkům důkladné prozkoumání produktů, všechny položky si mohou prohlížet z pohodlí domova.

 

LASCANA pracuje již mnoho let se světoznámými modelkami. V posledních letech byly ambasadorkami značky například Erin Heathertonová, Irina Shayková a Sara Nuruová. Pro letošní léto nastupují na scénu a značku do světel reflektorů přivádějí Kenya Kinski-Jonesová, dcera herečky Nastassji Kinské a hudebního producenta Quincy Jonese a modelka, hvězda sociálních sítí a zpěvačka Ann Karthrin Brömmelová. Obě hvězdy jsou známy svou autentičností a přirozeností a s novou kolekcí plavek zákazníky unesou do jedinečného smyslného letního světa.