Stylove ke stedrovecerni tabuli

Stylove ke stedrovecerni tabuli

Stylove ke stedrovecerni tabuli

Vážení čtenáři,

Vánoce se blíží mílovými kroky, a proto je nejvyšší čas zamyslet se nad svým slavnostním outfitem. Sice se letošní svátky neponesou v duchu velkolepých večírků, ale to neznamená, že se nemůžete vyparádit i na doma. Jestli ještě stále nevíte, v čem zazářit u štědrovečerní tabule, inspirujte se.

Vánoční svátky jsou výjimečnou událostí. I v záplavě předvánočních příprav proto nezapomínejte na úpravu svého zevnějšku.Mikina a tepláky se ke štědrovečernímu stolování opravu nehodí. Jak tedy vypadat během Vánoc sofistikovaně, elegantně a žensky zároveň?Vsaďte na šaty. Proměňte se v půvabnou dámu ve stylových společenských koktejlkách. Zahalte se do slavnostní krajky, hebkého sametu, splývavého saténu či poutavého žakáru a buďte ozdobou večera.


Pokud pro vás nejsou šaty tím pravým ořechovým, zkuste kombinaci sváteční halenky a sukně nebo kalhot.Oblečte se do typických vánočních barev a honosných materiálů, které dodají vašemu outfitu punc elegance a luxusu. Nebojte se sáhnout ani po výrazných extravagantních kouscích v podobě flitrových či koženkových modelů.

Nezapomeňte svůj sváteční outfit ozdobit vhodnou společenskou obuví a doplňky. Zazařte v nádherných slavnostních lodičkách na vysokém podpatku, které váš vánoční look vyšperkují do dokonalosti.


Co se týče šperků, jejich volbu přizpůsobte celkovému vzhledu. Jestli jste vsadili na jednoduchý outfit, můžete si dovolit i výraznější kousky. V opačném případě se držte starého známého hesla: Méně je někdy více.