Stezka korunami stromů Lipno slaví s youtuberkou Mínou

Stezka korunami stromů Lipno slaví s youtuberkou Mínou

Stezka korunami stromů Lipno slaví s youtuberkou Mínou

Youtuberka a muserka Mína, zpěvák Martin Maxa nebo kejklíř Půpa oslaví spolu s návštěvníky sedmé narozeniny Stezky korunami stromů Lipno. „V sobotu 20. července 2019 je pro všechny návštěvníky a hlavně rodiny s dětmi připravena celodenní narozeninová oslava,“ upozorňuje Vojen Smíšek. „Program je pečlivě připraven pro děti a jejich rodiče. Jedním z vrcholů oslav bude krájení dortu youtuberkou Mínou, a to přesně v 13:30 hodin. Následovat bude vystoupení Martina Maxy,“ láká na Lipno Vojen Smíšek. Lipenská Stezka korunami stromů byla otevřena jako první v ČR. Dřevěný chodník měří 675 metrů a vine se až na vrchol 40metrové vyhlídkové věže. Díky bezbariérovosti se Stezka korunami stromů Lipno stala oblíbeným výletním cílem pro všechny věkové skupiny.

 

„Mína je jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek a řadí se do skupiny tzv. muserů. Sledovanost jejích videoklipů na Youtube je v milionech zhlédnutí, např. její klip Basic Boy se stal nejsledovanějším klipem roku 2018. Mína má také obrovskou základu na Instagramu a sociální síti Tik Tok,“ upřesňuje Vojen Smíšek, mluvčí Lipna.

Martin Maxa naopak potěší spíše maminky. Na Lipně zazpívá své nejznámější hity, jako jsou C´est la vie, Ráno v ulicích, Zimostráz a další.

Tip: Třetí sobota v červenci je na Lipně ve znamení oslav. Stezka korunami stromů Lipno totiž slaví své sedmé narozeniny. Během našlapaného program zazpívá např. Martin Maxa nebo youtuberka a muserka Mína, kterou milují hlavně holčičky. Vynechat byste neměli ani rodinný zábavný park Království lesa. Sezóna na Lipně prý nikdy nekončí a pro Stezku to platí dvojnásobně. Navštívit ji totiž lze během celého roku!


„Všichni, kteří ke Stezce dorazí, se mohou těšit na obří narozeninový dort,“ připomíná Vojen Smíšek a dodává, že se dostane opravdu na každého. Program začíná v 11 hodin přímo pod Stezkou korunami stromů. „Z centrálního parkoviště se tam můžete dostat buď lanovou dráhou nebo speciálním Stezkabusem. Ke Stezce vede i značená cesta, která je vhodná pro kočárky,“ připomíná Vojen Smíšek.  

 

O Stezce korunami stromů Lipno:

Celková délka stezky                675 m

Výška vyhlídkové věže               40 m

Počet podpěr                              75

Průměr věže                               24 m

Šířka lávky                              2,5 m

Suchý tobogán                           52 m

 

Program – sobota 20. července 2019:

11:00    Kejklíř Půpa

11:30    Martin Maxa

12:00    Fakír a kouzelník Petr Braun

12:30    Pohádka lišáka Foxe

13:00    Kejklíř Půpa

13:30    Narozeninový dort & Mína

14:30    Martin Maxa

15:00    Fakír a kouzelník Petr Braun

15:30    Kejklíř Půpa