Šťavnatá chuť lesního ovoce v novém Tic Tac Berry Bliss

Šťavnatá chuť lesního ovoce v novém Tic Tac Berry Bliss

Šťavnatá chuť lesního ovoce v novém Tic Tac Berry Bliss

Štavnatá chuť lesního ovoce v novém
Tic Tac Berry Bliss
Dodat novému roku šťávu je díky Tic Tac hračka. Tentokrát si ovocné dražé vzalo to nejlepší z nejlahodnějších lesních plodů a přináší osvěžující mix Tic Tac Berry Bliss. A o jaké příchutě se to vlastně jedná? No přece o dva sladké lesní poklady, kterým nelze odolat – šťavnatou borůvku a svěží malinu!
Skočte do nového roku s chutí a rozjeďte svou růžovo-fialovou jízdu s ovocným Tic Tac Berry Bliss! I ten nejtmavší den v mžiku rozsvítíte pestrou krabičkou plnou šťavnatých dražé, která vás nabije dobrou náladou do zbytku dne. Příjemné tóny lesního ovoce dodaly tradičním ovocným Tic Tac novou svěží chuť, díky které si nyní svou borůvkovo-malinovou chvíli můžete dopřát kdykoli a kdekoli. Zkusíte dražé samotně, nebo vyzkoušíte originální mix obou příchutí naráz?  


Novinka s osvěžující chutí malin a neodolatelných borůvek bude na pultech obchodů od ledna roku 2019 a podpořena bude také kampaní na sociálních sítích a POS materiály na prodejních místech.
O společnosti Ferrero
Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu, jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.