STAR WARS sága v reedici na DVD s českým dabingem vychází už za měsíc

STAR WARS sága v reedici na DVD s českým dabingem vychází už za měsíc

STAR WARS sága v reedici na DVD s českým dabingem vychází už za měsíc

KULTOVNÍ SÁGA STAR WARS OSLAVUJE PŘÍCHOD NA PRODEJNÍ PULTY NOVOU LIMITOVANOU KOLEKCÍ VŠECH EPIZOD NA BLU-RAY™ VE STEELBOOKU

Každá epizoda se dočká jedinečného steelbookového sběratelského balení – na českém a slovenském trhu budou k dispozici od 11. listopadu 2015.

Zároveň se mohou fanoušci hvězdné ságy ve stejném termínu těšit na nový vzhled kompletní kolekce Star Wars: The Complete Saga. 

Zatímco se galaxie připravuje na další generaci STAR WARS, všech šest dosavadních epizod na Blu-ray nosičích získá pamětní balení – do prodeje na tuzemském trhu vstoupí 11. listopadu 2015. Tyto ikonické sběratelské kousky budou k dispozici pouze po omezenou dobu a v omezeném množství. Kompletní kolekce Star Wars: The Complete Saga bude vydána v novém svěžím balení.

Každý film ze ságy získá nové charakteristické balení: Skrytá hrozba – Darth Maul; Klony útočí – Yoda; Pomsta Sithů – Generál Grievous; Nová naděje – Darth Vader; Impérium vrací úder – imperiální Stormtrooper a Návrat Jediho – kancléř Palpatine. Fanoušci si tak mohou vybrat svou nejoblíbenější epizodu nebo kompletní sadu všech šesti dílů.

 

Kromě sběratelského steelbookového obalu každý Blu-ray™ disk obsahuje zvukový komentář George Lucase a filmového štábu, stejně tak audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem.

Sága v novém obalu zahrnuje všech šest celovečerních filmů na Blu-ray™, spolu se třemi dalšími disky, které obsahují více než 40 hodin dříve vydaných rozsáhlých speciálních bonusů.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci DVD nosičů. BONTONFILM uvede na trh už 14.října třídiskové DVD trilogie, tj. Epizoda I – III a Epizoda IV – VI, v novém atraktivním balení. Všechna DVD budou s českým i slovenským dabingem.

Ceny edicí:

3DVD trilogie: 599,-
BD Steelbook: 599,-
BD Sága: 2 490,-

Walt Disney Studios

Více než 90 let je studio Walta Disneyho základem, na kterém byla společnost Walt Disney Company postavena. V současné době studio přináší publiku po celém světě kvalitní filmy, hudbu a divadelní hry. Celovečerní filmy vycházejí pod hlavičkami společností: Disney včetně Walt Disney Animation Studios a Pixar Animation Studios; Disneynature; Marvel Studios; Lu-casfilm; a Touchstone Pictures, pod kterým jsou distribuovány hrané akční filmy od studia DreamWorks. Disney Music Group zahrnuje značky Walt Disney Records, Hollywood Records a Disney Music Publishing. Disney Theatrical Group produkuje a licencuje live show, včetně Disney na Broadwayi, Disney Live! a Disney On Ice.

Lucasfim Ltd.

Lucasfilm Ltd., dceřiná společnost plně vlastněná společností The Walt Disney Company, je světovým lídrem v oblasti filmu a televize. Aktivity společnosti zahrnují kromě filmové tvorby a televizní produkce i vizuální efekty a zvukovou postprodukci, nejmodernější digitální ani-mace, interaktivní zábavní software a řízení globálních merchandisingových aktivit zábavního charakteru, včetně legendárních STAR WARS a INDIANA JONES franšíz. Lucasfilm Ltd. sídlí v severní Kalifornii. Lucasfilm, logo Lucasfilmu, Star Wars a s nimi související produkty jsou ochrannými známkami a registrovanými právy ve Spojených státech a dalších zemích. 

Twentieth Century Fox Home Entertainment

Twentieth Century Fox Home Entertainment, LLC (TCFHE) je špičková světová marketingová, obchodní a distribuční společnost pro všechny Fox produkce, nakoupenou tvorbu či partnerské filmové a televizní programy. Každý rok TCFHE rozšiřuje své globální a cenami ověnčené produktové portfolio zavedením nového zábavního obsahu prostřednictvím stávajících a nově vznikajících formátů včetně DVD, Blu-ray ™, digitální HD a VOD. Twentieth Century Fox Home Entertainment je dceřinou společností 20th Century Fox, 21st Century Fox Company.BONTONFILM

Historie Bontonfilmu sahá až do roku 1990, kdy vznikla společnost Bonton, která pouhý rok na to vyprodukovala první český „soukromý" film od roku 1945 – Tankový prapor. V roce 1992 pak Bonton zřídil divizi videodistribuce, která od roku 1993 operovala samostatně pod značkou Bonton Home Video a zastřešovala veškeré aktivity související s výrobou, distribucí a prodejem nosičů VHS a později od roku 1998 i DVD v České a Slovenské republice. V roce 1994 vstoupil Bonton do společnosti Lucernafilm (privatizovaná Ústřední půjčovna filmů, založena v roce 1957), rok na to v ní získal stoprocentní podíl a přejmenoval ji na Bontonfilm. Rok 1998 přinesl další růst, když se součástí holdingu Bonton stalo Centrum českého videa (nezávislá česká distribuční společnost založená v roce 1993). V roce 2003 pak byly společnosti Bontonfilm, Bonton Home Video a Centrum českého videa sjednoceny pod názvem Bontonfilm, a. s. V roce 2011 se Bontonfilm, a.s. stal součástí nadnárodní mediální skupiny CME.

Zatím k poslední změně vlastnické struktury došlo v roce 2014, kdy Bontonfilm zakoupila společnost Redbloom s.r.o. jejímž majitelem je Martin Palán. S novým vedením přišlo stěho-vání do nového sídla v centru Prahy – do Paláce Archa Na Poříčí 1047.