Sportujte v Hamleys

Sportujte v Hamleys

Sportujte v Hamleys

Sportovní léto pro děti v Hamleys: Odhalte své skryté super schopnosti a objevte v sobě srdce sportovce!

Fotbal, atletika, házená, sjezd nebo třeba snowboard? Váháte, který sport je pro vaše dítko ten pravý? Přijďte si pro odpověď do oblíbeného hračkářství Hamleys v ulici Na Příkopě v centru Prahy! Sportovní léto v Hamleys, pořádané ve spolupráci s projektem Sazka Olympijský víceboj a společností SportAnalytik, potrvá od 10. července do 31. srpna. Vždy od 12:00 do 18:00 bude v Hamleys na programu zábavné testování sportovních předpokladů, ze kterého každé dítě odejde s individuálním doporučením vhodných sportů a s radostí z objeveného nadání. Každé dítě má sportovní talent, jde jen o to ho objevit. Právě v objektivním odhalení sportovních předpokladů dítěte je přínos metodiky SportAnalytik. Cílem není vybírat budoucí vrcholové sportovce, ale poradit každému dítěti takové sporty, které bude s radostí provozovat celý život,říká Jan Březina ze SportAnalytik.

Jak to celé probíhá? Na začátku děti dostanou kartu na zapisování výsledků tří disciplín (postoj čápa, T běh, hod míčem), které pod dohledem trenérů a školeného personálu absolvují. Na konci se vše vyhodnotí a vystaví se jim diplom, včetně informace, jaké sportovní hvězdě se malý sportovec nejvíc podobá, na jaké sporty se hodí a odkazu na webové stránky sportvokoli.cz s přehledem vhodných sportovních klubů v blízkosti místa bydliště. Pak už stačí jen dítko přihlásit a otevřít mu tak cestu k celoživotní sportovní vášni.

Sportovní léto v Hamleys budou provázet četné „superhrdinské" aktivity za asistence známých komiksových superhrdinů, nejrůznější slevové a dárkové akce na sportovní a superhrdinské hračky. Dalším bonusem pro ty, kdo absolvují všechny tři sportovní disciplíny, bude jízda na kolotoči zdarma.

http://www.hamleys.com/czech_republic/explore-index.irs