Společnost PUMA představuje tři nové kolekce tenisek

Společnost PUMA představuje tři nové kolekce tenisek

Společnost PUMA představuje tři nové kolekce tenisek

Společnost PUMA představuje tři nové kolekce tenisek:

R698 A BLAZE OF GLORY BLACK FRIDAY PACK

Na Černý pátek, který symbolicky zahajuje období výprodejů a vánoční nákupní sezónu, představuje PUMA nové verze ikonických modelů Trinomic R698 a Blaze of Glory. Oba typy bot jsou nyní kompletně černé s kontrastními bíločernými podrážkami.

 Trinomic R698 a Blaze of Glory

PUMA x Liful, R698 SYMPHONY

Model Trinomic R698 se dočkal i dalšího nového provedení, jež vzniklo na základě spolupráce PUMY s korejskou lifestylovou značkou Liful. Ta slaví své desáté narozeniny kolekcí PUMA x Liful Symphony a obohacuje ikonický model PUMA Trinomic R698 kombinací materiálů, jako jsou vlna, síťovina, nubuk, kůže a reflexní plast. Nové provedení tenisek sází na bílou, kterou doplňují různé odstíny šedé a barevné detaily na tkaničkách a podrážkách. Červená a modrá reprezentují korejskou vlajku.

 PUMA x Liful

XT-S A BASKET WOVEN PACK

Do třetice všechno dobrého oblékla PUMA do nového designu modely Trinomic XT-S a PUMA Basket, basketbalovou klasiku ze 70. let. Ty mají nyní celoplošnou žakárovou texturu inspirovanou maskáčovým vzorem. Boty s novým originálním vzorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – bílá, černá, šedá a vínová.

 XT-S A BASKET WOVEN PACK

Trinomic R698, Blaze of Glory i Trinomic XT-S patří do rodiny PUMA Trinomic a vychází z původního konceptu revolučních běžeckých bot, které dostaly první podobu na přelomu 80. a 90. let. Základem jejich podešve byly buňky ve tvaru plástve. Z tohoto původního konceptu se postupně vyvinula dnešní známá technologie PUMA Trinomic, jež je v oblasti paty a přední části chodidla tvořena vzduchem naplněnými šestihrannými buňkami. Vznikly tak pohodlné streetové boty.

Tenisky z kolekcí Black Friday Pack, PUMA x Liful Symphony a Woven Pack jsou k dostání na www.puma.com.