Společnost PUMA představuje čtyři nové modely tenisek

Společnost PUMA představuje čtyři nové modely tenisek

Společnost PUMA představuje čtyři nové modely tenisek

Společnost PUMA představuje se začátkem nového roku hned čtyři nové modely tenisek

PUMA 698 IGNITE

Boty PUMA 698 IGNITE jsou kombinací kultovních bot R698 z rodiny PUMA Trinomic a technologie IGNITE. PUMA Trinomic vychází z původního konceptu revolučních běžeckých bot, které dostaly první podobu na přelomu 80. a 90. let. Základem jejich podešve byly buňky ve tvaru plástve. Postupně se z nich vyvinuly pohodlné streetové boty, které PUMA nyní obohatila o inovativní pěnu IGNITE. Pěna je umístěná v mezipodešvi, kde zaručuje větší odpružení a maximální pohodlí. Pěna IGNITE byla původně vyvinuta pro běžce, jimž vrací energii z pohybu. Unikátní spojení klasického modelu s inovativní sportovní technologií je novinkou pro tuto sezónu. Boty 698 IGNITE jsou k dostání v prodejně PUMA Concept Store v pražském OC Palladium a na www.puma.com.

 

PUMA BLAZE

Nové provedení modelu PUMA BLAZE navazuje na historii bot BLAZE OF GLORY, jež se zrodily v 90. letech jako člen rodiny PUMA Trinomic. Nyní se boty vrací v moderním designu s čistší konstrukcí nártu, módním šněrováním a za využití lehčích materiálů. PUMA BLAZE jsou k dostání v prodejnách Footshop (ul. Bubenská v Praze), UrbanStore na Václavském náměstí v Praze, FD Sport v Chlumčanech, PUMA Concept Store v pražském OC Palladium a dále na www.footshop.cz, www.urbanstore.cz, www.fdsport.cz a na www.puma.com.

 

CORE SUEDE & BASKET

Ikonické PUMA SUEDE se zrodily už v roce 1968 a staly se důležitou inspirací pro svět designu tenisek i kulturním mezníkem jedné z historicky nejvýraznější éry 20. století. Podobně jako SUEDE si i model PUMA BASKET v celokoženém provedení rychle získal své fanoušky, zejména na hip hop scéně. V 80. letech se boty staly miláčkem New Yorku, a to nejen v hudebním světě. Nyní PUMA přichází s novým provedením modelů SUEDE a BASKET, které mají kožený vršek s děrovanými detaily, prodyšnou vložku a pohodlný tvar. Gumové podrážky připomínají ulice a basketbalová hřiště New Yorku. Vybrané modely CORE SUEDE & BASKET jsou k dostání v prodejnách PUMA Concept Store v pražském OC Palladium, FD Sport v Chlumčanech, QUEENS v Praze (ulice U půjčovny), Footshop v Praze (ulice Bubenská) a ve vybraných prodejnách A3sport, dále na www.a 3sport.cz, www.fdsport.cz, www.queens.cz, www.footshop.cz a www.puma.com.