Speciální edice Tic Tac® Mixers překvapí originálním mixem příchutí

Speciální edice Tic Tac® Mixers překvapí originálním mixem příchutí

Speciální edice Tic Tac® Mixers překvapí originálním mixem příchutí

Jedno dražé – dvě příchutě! Zábavný mix chutí edice Tic Tac® Mixers

Značka Tic Tac® opět připravila pro milovníky hravých dražé limitovanou edici pořádně namixovaných chutí Tic Tac® Mixers, se kterou si užijete spoustu zábavy. Nově v ní najdete exotickou příchuť Coconut > Ananas, která vás v horkých dnech zaručeně osvěží svou neotřelou kombinací chutí a přenese vás přímo do atmosféry dalekého Karibiku. Pokud jste si v loňském roce oblíbili příchuť Cherry > Cola, můžete se na ni začít těšit i letos. Dražé originální limitované edice budou k dostání v malém (18 g) i větším (49 g) balení, která můžete mít v kapse během všech letních dobrodružství.

Speciální edice Tic Tac® Mixers překvapí originálním mixem příchutí nejednoho milovníka Tic Tac® bonbonů. Pro nadšence exotických chutí jsou nově přichystána dražé Coconut > Ananas, která vás svou kombinací přenesou přímo do atmosféry dalekého Karibiku a jeho prosluněných pláží. Pro příznivce osvědčených chutí je zde připravena již v loňském roce populární lahodná příchuť cherry, která se v průběhu mlsání změní v colu. Říkáte si, jak je tato transformace chutí možná? Tic Tac® při výrobě dražé využívá speciální výrobní postup vrstvení, který umožňuje každý Tic Tac® potáhnout více než stovkou tenkých vrstev. Díky této technologii si můžete dopřát jedinečný chuťový zážitek hned dvou příchutí v jednom dražé.

Letní limitovaná edice hravých bonbonů Tic Tac® Mixers bude v obchodech k dostání od dubna 2017 do vyprodání zásob ve dvou samostatně prodávaných příchutích Cherry > Cola a Coconut > Ananas.

 

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.