Soutěž: Osvěž se novým Birellem Pomelo & Grep

Soutěž: Osvěž se novým Birellem Pomelo & Grep

Soutěž: Osvěž se novým Birellem Pomelo & Grep

Dokonale vyladěné, příjemně sladké i hořké zároveň. Takové je první nealko pivo u nás, které spojuje pivní chuť s pomelem a grepem. Nečekaná kombinace pivní chuti a citrusů tě příjemně překvapí. Novým Birellem Pomelo&Grep zaženeš žízeň po běhání, jízdě na kole, až docvičíš ve fitku nebo po jakémkoliv dalším pohybu. Speciální termo vločka na plechovce ohlídá, jestli je tvůj Birell správně vychlazený. Nemusíš se bát žádných konzervačních látek, umělých barviv ani umělých sladidel.

Žij aktivně s Birellem a mrkni stránky v pohybu.cz. Dozvíš se spoustu nových věcí a nabereš inspiraci. Určitě tě hned napadne, co nového podniknout s nejoblíbenějším a nejprodávanějším nealko pivem v České republice. V tuto chvíli jsou na trhu tři ochucené varianty Birellu. Novinku Pomelo&Grep doplňuje Birell Limetka&Malina a Birell Zázvor.

Užij si novou příchuť Birellu s celebritytime.cz. Odpověz na otázku a vyhraj karton osvěžující novinky.

 

Pravidla soutěže:

Soutěž o novou příchuť Birell Pomelo & Grep probíhá od 18.6.2015 do 30.6.2015. Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a poskytnou všechny povinné údaje. Vyhodnocení soutěže proběhne 1.7.2015 a výherci budou uveřejněni v kategorii Soutěže - Výherci soutěží.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají karton nealko piva Birell s osvěžující příchutí Pomelo & Grep.

Soutěžní otázka:

Jaká je ideální teplota, na kterou by měl být Birell vychlazen?