Soutěž o výlet do vesmíru pro čtyři kamarády!

Soutěž o výlet do vesmíru pro čtyři kamarády!

Soutěž o výlet do vesmíru pro čtyři kamarády!

S Land Roverem až ke hvězdám díky soutěži pro dobrodruhy!

  U příležitosti premiéry nového modelu Discovery Sport
  spolupracovali se značkou Land Rover dobrodruzi jako
  Richard Branson, Bear Grylls, Ranulph Fiennes a Virginia
  McKenna.
  Nové kompaktní SUV bylo představeno prostřednictvím online
  videa natočeného na kosmodromu Spaceport America, který
  je domovem společnosti Virgin Galactic.
  Očekává se, že celosvětová soutěž přiláká tisíce zájemců z
  více než 40 zemí.Značka Land Rover ve spolupráci s Virgin Galactic spustila soutěž o výlet pro čtyři kamarády do vesmíru. Soutěž byla vyhlášena prostřednictvím filmu, ve kterém si zahráli jedni z největších žijících dobrodruhů a osobností světa, jako jsou Richard Branson, Bear Grylls, Ranulph Fiennes a Virginia McKenna. Ambiciózní astronauti z celého světa, kteří se chtějí do soutěže zapojit, musí vytvořit fotografii nebo třicetisekundové video, které vyjadřuje jejich dobrodružného ducha, vybrat tři přátele, které by s sebou vzali na cestu do vesmíru, a odeslat přihlášku prostřednictvím webové stránky společnosti Land Rover (http://www.landrover.com/gotospace). Soutěž bude probíhat od 3. září do 31. října.


Tuto nevšední šanci nabízí značky Land Rover a Virgin Galactic u příležitosti odhalení nového modelu Discovery Sport, kompaktního a všestranného SUV a prvního zástupce nové modelové řady Discovery. Vůz byl světu představen prostřednictvím filmu, který byl natočen na kosmodromu Spaceport America v Novém Mexiku. Ten bude základnou pro suborbitální vesmírné lety společnosti Virgin Galactic. Film je součástí největší digitální kampaně značky Land Rover a poprvé představuje nový vůz Discovery Sport exkluzivně publiku online. Společnost v nadcházejících čtyřech měsících využije sílu sociálních médií, PR a digitálního marketingu ve 40 zemích, ve kterých bude nový vůz Discovery Sport uveden, a bude hledat lidi s nejdobrodružnější povahou. Kampaň vyvrcholí v prosinci 2014 vyhlášením čtyř vítězů. Britský dobrodruh a vyslanec značky Land Rover Bear Grylls pomůže skupině výherců s přípravou na jejich výpravu do vesmíru.„Tato cena je opravdu životním dobrodružstvím. Stál jsem na Mount Everestu, díval se na černou oblohu nade mnou a říkal si, že výš už je jen jediné místo. Jako lidé máme v naší DNA touhu dostat se tam, kam lidská noha dosud nevkročila, a čtyři přátelé teď mají příležitost to uskutečnit,“ řekl Bear Grylls.Společnost Land Rover dala dohromady skupinu zkušených dobrodruhů a osobností, které misi Galactic Discovery podpoří. Patří mezi ně legendární britský badatel Ranulph Fiennes; podnikatel a zakladatel společnosti Virgin Galactic Richard Branson a bývalá herečka a bojovnice za divokou přírodu Virginia McKenna. Každá z hvězd vyjádřila ve filmu své vlastní pojetí dobrodružného ducha a přidala poselství. Film můžete zhlédnout na www.landrover.com/gotospace.Globální partnerství mezi těmito značkami bylo oznámeno letos v dubnu v New Yorku. Až budou lety do vesmíru zahájeny, Land Rover a jeho vozy budou hrát v tomto kosmickém cestování společnosti Virgin Galactic klíčovou roli. Budoucí astronauti budou přepravováni z kosmodromu v Novém Mexiku k vesmírné lodi, kde začne jejich výprava do kosmu.„Se společností Land Rover sdílíme stejný smysl pro dobrodružství a objevování, který inspiruje vše, co děláme. Základem naší mise s cílem vybudovat vesmírnou linku je demokratizace vesmíru a nabídnutí příležitosti prohlédnout si Zemi seshora lidem jakéhokoli společenského postavení,“ dodal George Whitesides, CEO Virgin Galactic

 

 

 


Značka Land Rover a Virgin Galactic plánují další spolupráci a projekty v oblasti netradičních zážitků pro zákazníky. Aktivně také spolupracují na společných vzdělávacích programech STEM, které motivují mladé lidi, aby se zaměřili na budoucí kariéru ve vědě, technologiích, strojírenství a matematice. Obě značky vidí obrovský potenciál v jejich partnerství, díky kterému by mohly inspirovat ostatní a motivovat více mladých lidí, aby si zvolili dráhu v těchto nezbytně důležitých oblastech.

 

Poznámka redakce: Autosalon Dajbych otevřel pro klienty  pobočku i v Praze, vozy Land Rover a Jaguar si můžete prohlédnout/zakoupit i na této adrese:

Veberova 1a, Praha 5, /poblíž nemocnice Homolka a Motol/

http://www.dajbych.cz/jaguar-a-land-rover-prodejni-a-servisni-centrum-pr