Soutěž o tři veganské kuchařky plné úžasných dobrot

Soutěž o tři veganské kuchařky plné úžasných dobrot

Soutěž o tři veganské kuchařky plné úžasných dobrot

Už jste přišli na to, že co je zdravé může být i chutné?

Právě pro vás jsme připravili soutěž o výtečnou veganskou kuchařku, kterou získají tři z vás. Tentokrát ale nepůjde o odpověď na otázku; soutěž bude trochu složitější. Jistě rádi vaříte a my bychom uvítali, kdyby jste se o své recepty podělili s ostatními čtenáři. Pošlete tedy jakýkoli vlastní recept s fotografií hotového pokrmu - a tři z vás odměníme knihou Veganská kuchyně. 

Pokud nás Váš recept zaujme svou originalitou, ale losování nepadne právě na Vás, čeká Vás pozvání na gastronomické setkání s celebritami.

Své recepty s fotografií ve formátu JPG, velikost minimálně 500 kB zasílejte do konce května na adresu redakce@celebritytime.cz

Kuchařka: Veganská kuchyně

O tom, že veganství není jen výstřední móda, ale vyjadřuje i postoj ke světu a hlavně se s ním dá v životě dobře fungovat, vědí dobře například tenistky sestry Williamsovy, kterým síla ani energie rozhodně nechybí. Vegan Leonardo Di Caprio se tak angažuje v hnutí na ochranu zvířat, herečce Cameron Diaz zase velmi záleží na tom, jak vypadá, a proto je vegankou mnoho let. Její kolega, americký herec Woody Harrelson upustil od živočišné stravy nejdřív proto, aby si vyléčil akné na obličeji. Teď veganstvím podporuje životní prostředí, redukci emisí skleníkových plynů, metanolu a mnohé další aktivity.

Veganská kuchyně, Joni Marie Newman a Gerrie Lynn Adams. Z anglického originálu Going Vegan přeložila Lenka Marie Čapková. 176 stran, cena 399 Kč, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

www.synergiepublishing.com