Soutěž o kšiltovku PUMA z kolekce Usain Bolt

Soutěž o kšiltovku PUMA z kolekce Usain Bolt

Soutěž o kšiltovku PUMA z kolekce Usain Bolt

Soutěž s PUMOU a buď jako USAIN BOLT

Světová sportovní značka PUMA vytvořila ve spolupráci s Usainem Boltem, nejrychlejším mužem planety, sportem inspirovanou lifestylovou kolekci pro sezónu jaro/léto 2016.

Vzhledem k probíhajícím přípravám na letní olympijské hry v Riu našla kolekce inspiraci v běžecké trati a kombinuje sportovní módu s elegantními střihy a materiály. Součástí kolekce jsou pohodlné kousky, jako jsou např. mikina, šortky a tepláky. Všechny produkty mají logo UB a jsou k sehnání v šedé a černé barvě.

Na triku UB Logo Tee je potisk s motivem Usainovy kultovní vítězné pózy. Součástí kolekce je také triko UB Number 86 Tee, kde číslo 86 reprezentuje rok narození běžecké legendy, dále triko UB Graphic Tee a bunda UB Blouson. K dostání jsou také doplňky včetně snapback kšiltovky Flatbrim a batohu Apex.

Vybrané produkty z kolekce PUMA x Usain Bolt jsou k dostání v prodejnách UrbanStore na Václavském náměstí v Praze, TEAMSTORE v ulici Na Rozcestí v Praze, FD Sport v Chlumčanech a PUMA Concept Store v pražském OC Palladium, ve vybraných prodejnách A3Sport a Intersport a dále na www.urbanstore.cz, www.teamstore.cz, www.fdsport.cz, www.a3sport.cz, www.intersport.cz a www.puma.com.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

V jakých barvách se prodává kolekce PUMA, která vznikla ve spolupráci s Usainem Boltem?

a) černá a šedá

b)černá a hnědá

c) černá a khaki

Odpovědi posílejte na adresu redakce@celebritytime.cz do konce května.

NEZAPOMEŇTE, že každý týden můžete soutěžit také zde: http://www.nabytek-montero.cz/