Soutěž o balíčky z Biopekárny Zemanka

Soutěž o balíčky z Biopekárny Zemanka

Soutěž o balíčky z Biopekárny Zemanka

Milé čtenářky a čtenáři,
     opět vám přinášíme soutěž, tentokrát o dobrůtky z Biopekárny Zemanka. Na soutěžní otázku můžete odpovídat až do středy 25. května na adresu: redakce@celebritytime.cz
A pokud náhodou potřebujete nápovědu, najdete ji zde: 
https://www.biopekarnazemanka.cz/cs/

I mlsat se dá kvalitně. Nevěříte? Pak stačí ochutnat některou ze sladkostí z Biopekárny Zemanka. A pokud její produkty (sladké i slané) ještě neznáte, je nejvyšší čas se s nimi seznámit. A možná právě tím, že vyhrajete jeden ze soutěžních balíčků a sami si na některém z jejich výrobků pochutnáte. Věřte, nebudete litovat.

Biopekárna Zemanka peče podle vlastních tradičních ověřených receptur a ingredience, které u toho používá, jsou v bio kvalitě. Dobroty od Zemanky neobsahují žádné umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. U pečení myslí na všechny své zákazníky a tak nabízí také speciální řadu produktů bez lepku, pro vegany nebo pro děti do jednoho roku. Velká část sušenek pečených v Zemance ale neobsahuje ani laktózu nebo vejce a některé sušenky jsou slazeny pouze přírodními sladidly (agávový, rýžový, datlový nebo javorový sirup).

Specialitou Zemanky je cirkulární pečivo. V posledních dvou letech spolupracuje s Plzeňským Prazdrojem, UGO, IKEA, mamacoffee a nejnověji také s Costa Coffee a pomáhá jim zpracovat jimi nevyužité suroviny. Díky této spolupráci už vznikly třeba báječné krekry s mlátem, s červenou řepou a mrkví, sušenky s dužinou z jablek nebo výborné sušenky s kávovou sedlinou. Ty můžete ochutnat i v IKEA nebo řetězci kaváren Costa Coffee, ale koupit je lze například i v Kauflandu.
Biopekárna Zemanka je na trhu už od roku 2006 a spoustu jejich dobrot je možné koupit už i bez obalu (v eshopu na www.biopekarnazemanka.cz, v mnoha bezobalových obchodech po celé ČR nebo třeba v pražském hypermarketu Albert na Chodově). 
8. dubna otevřela Biopekárna Zemanka také svůj úplně první kamenný obchod. Najdete ho v Praze v obchodním domě Kotva, zakoupíte tu celý její sortiment a její nejoblíbenější sušenky a krekry zde můžete i ochutnat.

Soutěžní otázka:

Kolik procent kakaa obsahuje čokoláda v Čoko – kokoskách s hořkou čokoládou?

a/ má 85 % kakaa

b/ má 60 % kakaa - správně

c/ má 70 % kakaa