Soutěž o 3 balíčky produktů pro zdraví VIROSTOP

Soutěž o 3 balíčky produktů pro zdraví VIROSTOP

Soutěž o 3 balíčky produktů pro zdraví VIROSTOP

Milí čtenáři,
        připravili jsme pro vás soutěž o tři balíčky produktů pro vaše zdraví, které vám níže představujeme. Pravidla soutěže: 
Do 23.12. odpovězte na otázku: Z jaké země se produkty VIROSTOP dováží?
Adresa redakce: redakce@celebritytime.cz
Nápověda: odpověď naleznete zde: https://www.fytofontana.com/cs/produkty/

Pandemie koronaviru je v podzimních a zimních měsících opět na vzestupu zejména kvůli nakažlivější variantě delta. V této době prestižní americký vědecký časopis Journal of Community Medicine and Public Health Reports uveřejnil studii, která testy potvrdila ochranný a preventivní účinek volně prodejného přípravku VIROSTOP.

Klinická studie a předchozí testy in vitro potvrzují, že používání sprejů VIROSTOP má přínos nejen z hlediska prevence a zmírnění příznaků nemoci Covid-19, ale také při vytváření vlastních protilátek pacienta. Během trvání klinické studie nebyl nikdo ve společné domácnosti infikován.

VIROSTOP je přípravek ve formě ústního/nosního spreje a pastilek, který obsahuje účinné extrakty cistu krétského s vysokým obsahem polyfenolů, echinacey purpurové a šalvěje muškátové. „Díky přírodnímu složení, nulové kontraindikaci a možnosti podávat jej už od tří let věku, je Virostop dostupný široké veřejnosti. Pro podzimní a zimní období, kdy pandemie covid-19 opět nabírá na síle, může být spolu s očkováním a dodržováním protipandemických opatření ideálním řešením, jak snížit počet nových infekcí,“ říká MUDr. Emilie Niedobová, primářka Oblastní nemocnice Kolín.