Soundtrack vtipné pohádky Tři bratři je v prodeji!

Soundtrack vtipné pohádky Tři bratři je v prodeji!

Soundtrack vtipné pohádky Tři bratři je v prodeji!

Ve čtvrtek 14.8. vstoupila hudební pohádka TŘI BRATŘI Jana a Zdeňka Svěrákových oficiálně do českých kin a přesně za 3 týdny se na ni přišlo podívat 362 853 diváků  

 

Ke Třem bratrům vznikla také interaktivní aplikace. Pomocí aplikace máte možnost získat všechny informace o filmu, jako trailer k filmu, film o filmu a fotogalerii. Každá scéna filmu Tři bratři vychází z reálného prostředí české krajiny. Mapy a ukázky vás zavedou na konkrétní místa, abyste sami mohli porovnat scény z filmu s realitou. Návštěvou lokací z filmu můžou získat odměny, které se jen tak koupit nedají. Každá další návštěva přinese další odměnu, jak hlášku z filmu, tapety do tabletu a telefonu, nebo písničku z alba.

Všechny lokace jsou vybaveny neviditelnými majáky se signálem, který slyší pouze váš telefon nebo tablet. Místa se signálem jsou označeny logem vlka.

 

Aplikaci je možné stáhnout GooglePlay (systém Android) a AppleStore (systém iOS)

link:

GooglePlay - link

AppleStore - link

 

Od minulého týdne je v prodeji také  soundtrack TŘI BRATŘI s texty Zdeňka Svěráka a hudbou od Jaroslava Uhlíře a Michala Novinskeho.

Soundtrack obsahuje celkem 39 písní s celkovou stopáží 63 min. MOC je 199,- Kč a bude k dostání v síti prodejen BONTONLAND a v novinových stáncích PNS.