Šokující přiznání Pavla Šporcla: „S houslemi končím!“

Šokující přiznání Pavla Šporcla: „S houslemi končím!“

Šokující přiznání Pavla Šporcla: „S houslemi končím!“

 

Alici Bendové splnil tajné přání slavný nebožtík!

Herečka Alice Bendová si nechala splnit tajné přání od slavného nebožtíka, legendárního kouzelníka Harryho Houdiniho. Sáhla si totiž na jeho kouzelnickou hůlku, která plní tajné přání. „Co jsem si ale přála, neprozradím, abych účinek kouzla nenarušila.“ Populární herečka se s dcerou Aničkou přišli podívat do Divadla kouzel na slavnostní 200. reprízu představení pro děti S kouzly kolem světa. „Všechno bylo fajn, ale když na mě nechal Pavel Kožíšek vyskočit velkého hada, i když to byla atrapa, tak jsem fakt v první chvíli strašně lekla.“

 

Manželka Vlasty Korce málem zastřelila Kožíška…

Ani ostatní pozvaní hosté neseděli pouze v hledišti a jako diváci kouzlili na jevišti společně s Pavlem Kožíškem. Manželku Vlasty Korce si principál divadla vzal na jevišti v okamžiku, kdy předváděl střílení diváka z pistole na kouzelníka. „Magda je normálně velice stydlivá, takhle rozjetou jsem ji neviděl snad deset let,“ smál se moderátor Vlasta Korec. Jejich dětem Magdalénce a Vlastíkovi se vystoupení maminky také moc líbilo a malý Vlastík maminčino účinkování dokonce ohodnotil slovy: Mami, teda fakt si byla hustá.“

 

Šokující přiznání Pavla Šporcla: „S houslemi končím!“

Houslový virtuos Pavel Šporcl, který na jevišti také při jednom kouzle jako divák pomáhal, po představení v legraci prohlásil: „S houslemi končím. Dám se na kouzelníka. Byl jsem na jevišti vedle Pavla Kožíška, díval jsem se mu přímo pod ruce z pár centimetrů a absolutně to nechápu.“ Pavel Šporcl byl s dcerami v Líbeznickém divadle již po několikáté. „Vždycky mě fascinoval svět magie a obdivuji šikovné prsty kouzelníků. To máme my houslisté a kouzelníci společné. Musíme si dávat bacha na prsty,“ říká úspěšný houslista.

 

Děti Romana Ondráčka a Štěpánky Duchkové se učili kouzlit.

Polovina Těžkýho Pokondra Roman Ondráček nechal manželku Ninu doma a dorazil do kouzelnického divadla se syny a maminkou. „Skvělá show a mám prostě lepší den. Pavel Kožíšek je fakt bourák,“ komentoval představení populární šoumen. Roman Ondráček si také se syny vyzkoušel kouzlo, které je naučil Kožíškův sedmiletý syn Jakub.

„Objevení kytičky v květináči je kouzlo, které smí u nás v rodině předvádět pouze Jakub a v létě tohle kouzlo učí děti na kouzelnickém táboře,“ vysvětluje s úsměvem Pavel Kožíšek. Moderátorka Štepánka Duchková synům Honzíkovi a Adámkovi pořídila v divadle i kouzelnickou sadu pro děti. „Kluci, když to viděli, tak je to strašně chytlo a prý budou také kouzelníci. Takže Kožíškovi roste konkurence,“ vyhrožovala v legraci Štěpánka Duchková.