Snídaně u Apolla 11 - křest knihy Vůně Měsíce

Snídaně u Apolla 11 - křest knihy Vůně Měsíce

Snídaně u Apolla 11 - křest knihy Vůně Měsíce

Vážení přátelé,
novinář a spisovatel Kamil Miketa po úspěšných knihách Smart revoluce a Češi znovu dobývají vesmír přichází s novinkou vydanou k 50 letům od prvního přistání člověka na měsíci Vůně měsíce.
 
Kniha, bohatě ilustrovaná dosud v knižní podobě nezveřejněnými snímky Americké vesmírné agentury (NASA), přinese kromě poutavého připomenutí padesáti let od přistání člověka na Měsíci i mnohá tajemství a zajímavosti, jež byly až donedávna neznámé.
Druhá část bude věnovaná špičkovým českým technologiím, které se připravují ke startu na Mars, k Jupiteru, Slunci i vstříc asteroidům Didymos a Didymoon, aby provedly první řízenou srážku s meteoritem v dějinách v rámci unikátního projektu NASA: Mise planetární obrany Země.
 
Srdečně Vás zveme na slavnostní křest, který se uskuteční ve čtvrtek 24. října v 10:30 u modelu Apolla 11 před vstupem do Planetária (Královská obora 233, Praha 7). Přítomným novinářům bude umožněn vstup do unikátního a přesného modelu Eagle Apolla 11. Z důvodu kapacity modulu je počet novinářů na akci omezen.