Snadný úklid s novinkami od značky Concept!

Snadný úklid s novinkami od značky Concept!

Snadný úklid s novinkami od značky Concept!

Máte rádi lesknoucí se koupelnu, čistá okna bez šmouh, koberec nebo sedačku bez jediného smítka? Aby vám šel úklid pěkně rychle od ruky, zapojte do něj nové pomocníky české značky Concept. Pára ekologicky vyčistí a umyje úplně vše a ze super rychlého vysbírání nečistot odkudkoli se budete těšit rádi a dlouho.

Vysavač na okna 3v1 PERFECT CLEAN CW1000

Při mytí oken, ale i ostatních skleněných povrchů a třeba také kachliček, zastane hned několik funkcí – povrch namočí, umyje, vysaje přebytečnou vodu a vše dokonale vyleští. Jak že to přesně funguje? Stačí pouze naplnit 100ml nádobku prostředkem na mytí, párkrát stisknout páčku rozprašovače, umýt za pomoci mikrovláknové textilie, která je součástí vysavače, a přebytečnou vodu z povrchu odsát do nádržky. O bezchybné vyleštění se postará dokonale přilnavá gumová stěrka. Vysavač na okna pracuje díky kvalitní Li-Ion baterii, jež na jedno nabití vydrží pracovat až hodinu, a v jeho příslušenství najdete nejen nabíječku, ale také speciální čisticí textilii, kterou je možné opakovaně prát. Cena: 999 korun.

Parní čistič PERFECT CLEAN CP1010

Ekologicky a bez dalších chemických prostředků vyčistí mnoho míst v každé domácnosti. Pára totiž dokáže velmi účinně odstranit nejen nečistoty, ale i špínu, mastnotu a vodní kámen, poradí si se škodlivými bakteriemi, zápachem a jako jedna z mála dokáže ničit i alergeny. Nový parní čistič CP1010 je vybaven bohatým příslušenstvím a díky tomu si lehce poradí s mnoha povrchy. Lze jej použít na skleněné povrchy, okna, zrcadla, koupelny, WC, dřezy, baterie, čalounění, podlahy nebo pneumatiky aut. Velmi účinný je i při čištění záclon a závěsů, a to bez jejich zbytečného sundávání z oken. Navíc díky hadici, která je součástí příslušenství, se parní čistič dostane i na těžko dostupná místa. V kuchyni se jistě bude hodit nylonový i drátěný kartáč, který si poradí s každou špínou. Úklid v koupelně zpříjemní speciální stěrka se speciální čisticí textilií, s jejíž pomocí lze pohodlně umýt celý sprchový kout. Pára také skvěle rozpouští mýdlo a vodní kámen, zabíjí škodlivé bakterie a mytí zašlých spár bude s její pomocí hračkou. Parní čistič CP1010 se velmi jednoduše obsluhuje. Do nádobky s objemem až 400 ml stačí nalít vodu a 3 až 4 minuty počkat, než ji čistič promění v páru s tlakem až 3 bary. Čistič vydrží při plné nádobce pracovat až 10 minut, má pětimetrový extra dlouhý přívodní kabel, kontrolku nahřátí a bezpečnostní ventil. Cena: 1.399 korun.

Sáčkový ultra tichý vysavač SILENCIO VP8250

Motor s vysokým sacím výkonem a přitom neuvěřitelně tichý chod (pouhých 62 dB) dělají z tohoto vysavače opravdu nepostradatelného domácího pomocníka. V jeho příslušenství lze najít nejrůznější nástavce, snad na úplně všechno – inovativní ECO podlahová hubice k vysávání koberců i tvrdých podlah; turbokartáč, který kartáčuje a vysává zároveň, takže luxování zabere méně času; speciální turbokartáč k vysátí každého chlupu domácího mazlíčka; parketová hubice k údržbě vinylových podlah, parket, plovoucích podlah a linolea; extra dlouhá štěrbinová hubice CAR, která pohodlně vysaje všechna zákoutí nejen v autě; hubice na čalounění a štěrbinová hubice pro perfektní úklid pohovek, křesel, matrací, postelí i úložných prostor, nábytku, parapetů nebo radiátorů. Nový vysavač VP8250 se může pochlubit i extra velkým sáčkem o objemu 4 litry. Ten je vyrobený z moderní SMS textilie, která oproti klasickým papírovým sáčkům disponuje řadou nesporných výhod: má vysoké filtrační schopnosti, je antibakteriální a nevadí jí zvýšená vlhkost. Vysavač má také omyvatelný HEPA 13 filtr, sedmistupňovou filtraci a elektronickou regulaci výkonu. Parkovat umí jak ve vertikální, tak v horizontální poloze a jeho akční rádius je 11 metrů. Cena: 3.999 korun.

Sáčkový tichý vysavač ESPRIT VP8222

Elegantní novinka v atraktivní červené barvě se může pochlubit nejen vysoce účinným 700W motorem, se kterým dosáhnete maximální čistoty vysávaného povrchu, ale také nízkou spotřebou energie. To vše při velmi nízké hladině hluku – pouhých 69 dB. Základní příslušenství tohoto vysavače nabízí kromě standardní výbavy (podlahová hubice, hubice na čalounění, štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem) také velký turbokartáč, parketovou hubici a extra dlouhou štěrbinovou hubici CAR, která se dostane i do těch nejnedostupnějších zákoutí čtyřkolých miláčků. Nový vysavač VP8222 má 7stupňovou filtraci, elektronickou regulaci výkonu a extra velký sáček o objemu 3,5 litru vyrobený z moderní textilie SMS. Ta má nejen vysokou filtrační schopnost, ale je i antibakteriální a nevadí ji ani zvýšená vlhkost. Cena: 2.999 korun.

 

Cyklónový vysavač VP5200

Díky stálému výkonu, kvalitní filtraci vhodné i pro alergiky, úspoře při nákupu sáčků a silnému motoru o příkonu 700 W si tahle novinka velmi rychle vybuduje stálé místo ve všech domácnostech. Odstředivá síla, která působí při rotaci vysávaného vzduchu uvnitř nádoby, pošle vysáté nečistoty a prach do sběrné nádoby. Ta má kapacitu 1,2 litru a k jejímu pozdějšímu vyprázdnění stačí pouhý stisk jednoho tlačítka. A když přece jen něco unikne, postará se o zbylé částice prachu omyvatelný HEPA filtr 12. Cyklónový vysavač VP5200 má také inovovanou podlahovou ECO hubici, která zvyšuje účinnost sání, parketovou hubici pro úklid tvrdých podlah a samozřejmě i štěrbinovou hubici s prachovým kartáčem. Cena: 2.299 korun.

Více o produktech na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.