Směs z rodinné pražírny z Neapole nyní exkluzivně v Bageterii Boulevard

Směs z rodinné pražírny z Neapole nyní exkluzivně v Bageterii Boulevard

Směs z rodinné pražírny z Neapole nyní exkluzivně v Bageterii Boulevard

Naučte se pít kávu jako Italové.

Italové jsou mistři nejen v pití kávy, ale také v její přípravě. Není se tedy čemu divit, že právě tady vznikaly vůbec první kavárny v Evropě a byl zde také patentován kávovar. Italská káva je prostě pojem. I proto si pro přípravu své nové prvotřídní kávy Bageterie Boulevard vybrala ke spolupráci rodinnou pražírnu z Neapole, kde ji rodina Salvatora Ferraiolliho připravuje již několik generací. Nyní tak můžete ochutnat na všech pobočkách řetězce Bageterie Boulevard prémiovou kávu z výběrové 100% arabiky s oříškovým aroma a chutí.


„Tu nejlepší kávu jsme společně s profesionálním baristou vybírali v rodinné pražírně pod Vesuvem, kde praží, melou a míchají ty nejlepší italské kávy. Výsledkem této spolupráce je na míru pro nás vytvořena aromatická směs s oříškovo-čokoládovou chutí odrůdy Arabica, ideální pro cappuccino i další způsoby přípravy kávy v italském stylu. Současně jsme se také rozhodli dovážet i mléko určené pro přípravu cappuccina přímo z Itálie. Jak říká samotný majitel pražírny Salvatore, dobré cappuccino je otázkou osobní cti. A v italském cappuccinu italské mléko nemůže chybět,“ uvedl Jiří Štěpánek, provozní ředitel Bageterie Boulevard.

Nová káva z Neapole je k dostání ve všech pobočkách Bageterie Boulevard. Navíc je možné si koupit balení kávy k domácímu užití v praktických 250g baleních.

Více informací najdete na www.bb.cz.


O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.