Sladké vyznání s valentýnskou edicí Kinder Maxi

Sladké vyznání s valentýnskou edicí Kinder Maxi

Sladké vyznání s valentýnskou edicí Kinder Maxi

Vždy je ta pravá chvíle své polovičce připomenout, jak moc je pro vás důležitá. Čokoládová tyčinka Kinder Maxi s romantickými vzkazy na obale je přesně tou sladkou cestou, jak zahřát své milované u srdce a ještě si společně pochutnat. Limitovanou edici zdobí také po uši zamilovaný pár Milky a Chocki, jejichž mléčné a čokoládové spojení dává tyčince Kinder Maxi její nezaměnitelnou chuť.Souhlasíte s tím, že se velká láska skrývá v maličkostech? Pak potěšte svůj protějšek čokoládovým dárečkem s tím pravým vzkazem na obalu a uvidíte, jak pookřeje! S valentýnskou edicí tyčinek Kinder Maxi můžete vybírat z pěti laskavých vzkazů, které doplňují i romantické ilustrace zamilovaného čokoládového sympaťáka Chockiho a jeho půvabné mléčné společnice Milky.Ať už jste vy a vaše drahá polovička propadli jeden druhému nedávno, nebo již společně trávíte kus života, vždy svou lásku potěšíte prostým a upřímným „Mám Tě rád“ nebo stručným vyznáním „Jen Ty a Já“. Ocenit, co pro vás druhý znamená, můžete s tyčinkou „Jsi moje štěstí“, a komu z lásky narostla křídla, ten může sáhnout po vzkazu „S tebou se vznáším“. Pokud zrovna potřebujete láskyplné povzbuzení, řekněte si o ně tyčinkou s jednoduchým přáním „Obejmi mě!“

Limitovaná valentýnská edice bude v prodeji od ledna do února a bude podpořena tag-onem, POS materiály i kampaní na sociálních sítích.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.