Skupina Tata Bojs vydala nové album

Skupina Tata Bojs vydala nové album

Skupina Tata Bojs vydala nové album

TATA BOJS A/B

Skupina Tata Bojs vydala nové album, které vzniklo s podporou společnosti Philco. Nyní chystá velký podzimní koncert a s ním spojený křest, který proběhne
12. 11. v pražském Foru Karlín!

Co se zvuku novinky týče, Milan Cais k němu poznamenal: „Shodli jsme se, že víc než nějaké kytarové blázince se nám líbí elektro sound 80tých let, pohledem současnosti.“

„ Občas se říká, že revival osmdesátek trval déle, než trvala celá osmdesátá léta. Dneska je moderní ten, kdo ví, který z retro zvuků je momentálně v kurzu. To neřešíme. Bereme si, odkud chceme a používáme to, jak chceme," komentuje to Mardoša.

Tata Bojs zároveň zvou na výpravnou koncertní show, která bude 12. 11. ve Foru Karlín, kde zároveň nové album i pokřtí. "Myslím, že Praze takovýto moderní koncertní sál s podobnou kapacitou už dlouho chyběl. Pro nás je Forum výzvou a dalším velkým pražským koncertem s výpravnou scénou, kterým občas děláme radost sobě i fanouškům. Těšíme se, že si vyzkoušíme zase nový prostor a mě hodně láká i to, že tam můžu dostatečně rozvinout fantazii, co se týče vizuální podoby koncertu, což jiné koncertní prostory v takovéhle šíři neumožňují," komentuje to Milan Cais.

Že to bude určitě stát za to, naznačuje už fakt, že se jedná - jak Milan Cais podotýká - o typ koncertu, na který se kapela a především pak sám Cais coby autor scény chystá s bezmála ročním předstihem a tomu pak odpovídá i potenciální nervozita: "Určitý strach a nervozitu zažíváme před každým koncertem. Když nás ale čeká tenhle typ koncertu, je nervozita ještě větší, protože na tom děláte tak dlouho a všechno pak směřuje k jednomu okamžiku." A Mardoša s typickým vtipem dodává: "Já jsem někdy na koncertech nervózní i za jiné kapely. Jestli to zvládnou. Takže za vlastní jsem samozřejmě nervózní o to víc!"