Skupina Queenie přidává do O2 areny druhý koncert

Skupina Queenie přidává do O2 areny druhý koncert

Skupina Queenie přidává do O2 areny druhý koncert

Queen Relived by Queenie rozezní pražskou O2 arenu v květnu hned dvavečery po sobě. Kapela přidává druhý koncert, který nahradí zrušený koncert
Ozzyho Osbourna

Pro velký zájem se skupina Queenie, která se v oblasti tribute band řadí ke světové špičce,rozhodla přidat pro své fanoušky ještě jednu velkolepou koncertní show Queen Relived byQueenie vzdávající hold legendární skupině Queen. Ta se uskuteční 19. května 2023, tedyden po prvním plánovaném koncertu, a nahradí zrušené vystoupení Ozzyho Osbourna.„Původně jsme s druhým koncertem nepočítali a ani pro něj neměli termín. Po třechkoncertech v O2 areně v září 2021 jsme chtěli show zopakovat pro ty, kteří vlivem přesunutermínů během restrikcí na původní premiéru přijít z různých důvodů nemohli. Už ale napodzim se ukázalo, že jsme o druhém koncertu měli uvažovat. I když nás samozřejmě velmimrzí Ozzyho zdravotní problémy a i to, že do Prahy nepřijede, rozhodli jsme se uvolněnéhotermínu využít,“ uvádí frontman kapely Queenie Michael Kluch. „Je to vlastně závazekposunout naši show Queen Relived by Queenie zase o něco dál a my pevně věříme, ženabídneme všem, i fanouškům Ozzyho, opět famózní zážitek,“ dodává Michael. „Jelikožvidíme, a jsme za to neuvěřitelně vděční, že je o náš květnový koncert obrovský zájem,domluvili jsme se s agenturou Live Nation a přidali ještě druhý právě na tento nově vzniklýtermín 19. května,“ doplňuje tajemník kapely Martin Zoubek. Fanoušci rockových vystoupenítak o zážitek nepřijdou a dostanou možnost poslechnout si legendární kapelu Queenie, kterávystupovala dokonce i na narozeninové oslavě britské královny Alžběty.

K situaci se vyjádřila i pořádající agentura Live Nation, která rozhodnutí o přidání koncertuvřele podpořila. Věří, že divákům se naskytne příležitost vidět skvělou show a doporučujekoncert všem, kteří se do Prahy na Ozzyho vystoupení chystali přijet podívat.Zpěvák Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů zrušil svá živá vystoupení a několik letočekávaný koncert společně s Judas Priest se tak neuskuteční. Věříme, že jedinečná showkapely Queenie, která 19. 5. vystoupí namísto těchto dvou hudebních legend, bude kvalitnínáhradou pro všechny fanoušky, kteří plánovali výlet do pražské O2 areny.

Queen Relived by Queenie představí v O2 areně ve dnech 18. a 19. května 2023 největší hityi méně známé písně legendárních Queen, doprovázené impozantní světelnou amultimediální show. Divákům tak nabídne zážitek světové úrovně, na který se nezapomíná.O2 arena se díky Queenie znovu dočká největší LCD obrazovky, která byla v této hale kdypoužita, vznášejícího se klavíru a samozřejmě oslňujících světelných a pyrotechnickýchefektů. Podle samotné kapely totiž koncerty Queen neznamenaly jen skvělou hudbu, ale ivelkolepou podívanou, v tom se jim chtějí Queenie co nejvíce přiblížit a navodit obdobnoufenomenální atmosféru.

Koncertní show Queen Relived by Queenie se bude konat ve čtvrtek 18. května a v pátek 19.května 2023 od 20:00 v pražské O2 areně (Českomoravská 2345/17a, Praha 9). Prodej vstupenek na druhý koncert 19. května bude spuštěn již dnes pro předplatitele O2 a iDNESPremium. Pro všechny ostatní pak 9. února v sítích Ticketmaster a Ticketportal.