Simona Krainová s manželem na romantickém víkendu v Tatrách

Simona Krainová s manželem na romantickém víkendu v Tatrách

Simona Krainová s manželem na romantickém víkendu v Tatrách

Simona Krainová utužovala manželství v Tatrách

Romantika u krbu, popíjení šumivého vína a zasněžené kopce přilákaly modelku Simonu Krainovou do Nízkých Tater. S manželem Karlem Vágnerem tu strávila romantický víkend bez dětí a jakýchkoli jiných povinností. Horský tatranský vzduch měl na očividně stále zamilovaný pár pozitivní vliv, jejich pobyt připomínal i po pěti letech manželství líbánky.

Přestože většina českých rodin slavila první prosincový víkend Mikuláše, modelka Simona Krainová odjela na romantický víkend utužovat manželství. „Po dětech se mi stýskalo, ale bylo o ně perfektně postaráno, a tak jsme využili s manželem volného víkendu a odjeli na Slovensko. Milujeme hory a chtěli jsme si odpočinout. A Jasná v Nízkých Tatrách nás opravdu okouzlila.Zastávám názor, že bychom neměli veškerý čas podřídit dětem, ale pečovat i o manželství, utužovat ho. A takovéto romantické víkendy jsou ideální
," vysvětlila Simona, která s Karlem řádila na sněhu, na Chopku popíjela sekt a svařené víno, dobíjela energii na lehátku na slunci a dokonce sáňkovala. „Jasná o víkendu oficiálně otevřela letošní zimní sezónu, takže jsme se na sněhu opravdu vyblbli, otestovali jsme zdejší lanovky i aprés ski bary. Horský vzduch nám udělal dobře, určitě jsme tu letos nebyli naposled. Příště pojedeme celá rodina, kluci budou nadšení," řekla Simona.Třešničkou na dortu romantického pobytu byl i hotel. Zamilovaný pár si totiž vybral ten nejromantičtější hotel na Slovensku - první Feng Shui hotel Tři Studničky. Pobyt si tak manželé zpestřili ve wellness centru nebo například na první horské pláži. Romantický víkend podtrhla i doprava. Simona s Karlem totiž využili k cestování na Slovensko vlak. „Vlak nabízí v dnešní době kvalitu cestování srovnatelnou s leteckou dopravou a jede velmi rychle. Je pohodlný, nechybí wi-fi připojení ani bohaté občerstvení," dodala Simona.