Silvestrovské keto lahůdky

Silvestrovské keto lahůdky

Silvestrovské keto lahůdky

Silvestrovský večírek nemusí být nutně o klasických jednohubkách a smažených brambůrkách. Ať už chystáte oslavu nového roku ve velkém nebo dáváte raději přednost poklidnému večeru, překvapte své hosty alternativními verzemi tradičních pochutin.  Co připravit, aby na to návštěva ještě dlouho vzpomínala? Zkuste proteinové chipsy s domácímidipy, zeleninové crudettes, jednohubky z omeletbohatých na bílkoviny nebo krůtí roládu. Uvidíte, že vaše okolí to po dnech nekonečnéhohodováníocení.


Jednohubky z omelety

Oslava bez jednohubek je, jakoby ani nebyla. Příprava těchto oček je navíc časově mnohem snazší a hosty mile překvapí. Nachystejtesi směs na 3 bílkovinné omelety, kterou vylijte na plech vystlaný pečicím papírem a dejte do trouby na 160° na maximálně 30 minut. Můžete použít i běžnou pánev. Počítejte s tím, že vzniklou kulatou omeletu budete muset okrájet na čtverec, aby se dala zamotat.Mezitím si připravte oblíbené pomazánky, které budou tvořit náplň. Až placka vychladne, rozdělte ji na poloviny, každou potřete pomazánkou, zarolujte a dejte na dvě hodiny do lednice. Zamotaná placka nasákne vlhkost a vše se pěkně spojí. Nakonec nakrájejte na kolečka a podle potřeby ukotvěte párátkem.

KetoDiet: Omeletu bohatou na bílkoviny s chutí slanina, sýr, houby nebo česnek od KetoDiet najdete na e-shopuwww.ketodiet.cz vždy v balení po 7 ks za cenu 385 Kč.

 

Chipsy a zeleninové crudettes s domácími dipy

Taková party přímo vybízí k otevření sáčků se solenými tyčinkami nebo smaženými brambůrky, které nutí načínat další a další balení. Zkuste vynechat běžné slané pochutiny a nahraďte je zeleninou pokrájenou do hranolků a tvarohovým dipem s bylinkami nebo rajčatovým dresinkem.

KetoDiet: Proteinové chipsy s chutí chilli nebo cibule se smetanou najdete na e-shopuwww.ketodiet.cz za cenu 49 Kč za sáček.


Krůtí roláda s jarní cibulkou, olivami a sušenými rajčaty

Krůtí prso opatrně podélně rozříznětetak, aby vznikla co největší placka. Na pánvi orestujte jarní cibulku a česnek, přidejte pokrájené olivy a sušená rajčata a vše poduste. Směs naneste na krůtí prso a opatrně smotejte do rolády. Zavažte nití a dejte péct na 180°na 50 minut. Hotovou roládu pokrájejte na plátky a podávejte se salátkem nebo s pečivem.

KetoDiet: Proteinový chléb najdete v balení po 7 porcích za 385 Kč.www.ketodiet.cz