Sex ve sprše s O5 a Radeček

Sex ve sprše s O5 a Radeček

Sex ve sprše s O5 a Radeček

Kapela O5 a Radeček po 7 letech vydává novou desku.

Druhý singl nese název Sex ve sprše.

Kapela O5 a Radeček z jesenických hor vydává druhý singl z očekáváné desky Dobrý zprávy. Svižná píseň se jmenuje Sex ve sprše a klip k ní natočil Jakub Mahdal. Video zdobí barevná nálada, trocha nadsázky a špetka erotiky. I druhý singl posluchačům dává ochutnat rychlejší tempo a pozitivní náladu, společné jmenovatele všech dvanácti písní na novém albu.

Hudba & text: O5 a Radeček

Režie: Jakub Mahdal

Vydavatel: BrainZone

Rok: 2019

"Ráno v den natáčení jsem se probudil s horečkou. Klip jsme natáčeli na podzim v nevytopeném ateliéru a já jsem celou dobu strávil ve vaně ve studené vodě. Naštěstí filmový štáb kolem Kuby Mahdala pak někde sehnal obří ponorný ohřívák, který strčili do vany, a já jsem si natáčení nakonec užil jako někde v termálních lázních," vzpomíná na vznik klipu k singlu Sex ve sprše zpěvák Tomáš Polák.

Nová deska O5 a Radeček vyjde po 7 letech a bude se jmenovat Dobrý zprávy. Oproti původnímu lednovému termínu nabrala lehké zpoždění. Kapela totiž těsně před dokončením desky dostala nabídku spolupracovat na nové komedii Karla Janáka. Finální práce na nové desce tak přerušili, aby se mohli věnovat skládání a nahrávání písně pro film.

Tento rok bude pro Radečky koncertně příjemně náročný, naživo budou představovat novou desku. Fanoušci se mohou těšit na koncertní turné a křest, svou kapelu uvidí také v létě na festivalových pódiích.

Foto: Ondřej Pýchy

Další info o kapele:  www.O5.cz