Segafredo Zanetti rozšiřuje nabídku kávy do kanceláře

Segafredo Zanetti rozšiřuje nabídku kávy do kanceláře

Segafredo Zanetti rozšiřuje nabídku kávy do kanceláře

Segafredo Zanetti rozšiřuje nabídku kávy pro kanceláře

Káva probouzí, doplňuje energii, pomáhá při soustředění a funguje jako účinný prostředek proti prokrastinaci. Pro mnohé je šálek kávového životabudiče po ranním příchodu do práce nezbytností, pro jiné rituálem k navození pracovní a činorodé nálady. Šálek kávy dokáže pomoci při únavě po obědové pauze nebo i později odpoledne, když pozornost v práci přirozeně upadá. Češi pijí kávu v práci rádi a často a v poslední době kladou větší důraz na její kvalitu.

Kávová kultura v kavárnách se dlouhodobě zlepšuje a pracoviště nezůstávají stranou. Tomu napomáhá i společnost Segafredo Zanetti CR, která nabízí kompletní péči a servis, tzn. nejenom dodávky kávy, ale také doporučení a zajištění vhodné kávové technologie a péči o ni.

 

Obyčejná rychlá káva z automatu může uspokojit na cestě v autobuse, při čekání u doktora nebo na nádraží, ale rostoucí nároky na její kvalitu i způsob vychutnávání znamenají vyšší očekávání ve firmách i na úřadech. Pohostit pracovní návštěvu ve firmě dobrou kávou dokáže zpříjemnit jednání, případně uklidnit při dlouhém čekání na úřadě. „Káva je nejen povzbuzující nápoj, ale také dotváří atmosféru a navozuje pohodu. O to více, když je dobrá. Zákazníkům nabízíme zapůjčení automatických espresso kávovarů, jejich servis i pravidelné závozy kvalitní zrnkové kávy či kávy v kapslích,“ říká Petra Knapová, marketingová specialistka společnosti Segafredo Zanetti.

S výběrem správného kávovaru poradí obchodní zástupce na osobní schůzce, kde také doporučí vhodný typ kávy. Výběr a objednávku kvalitní italské kávy usnadní nově spuštěný specializovaný web www.kavadokancelare.cz, kde lze po vyplnění registračního formuláře kávu snadno vybrat a objednat on-line.

 Segafredo Zanetti rozšiřuje nabídku kávy pro kanceláře

Mezi oblíbené produkty, které zákazníci rádi objednávají, patří např. zrnková fairtradová káva Organica značky TIKTAK, anebo naše stálice zrnková káva Segafredo Extra Strong, která je oblíbená pro svou oříškovo-kořeněnou chuť. Dále je možné objednat i rozpustnou kávu Segafredo Liofilizzato nebo mletou kávu Segafredo Selezione Oro,“ dodává Petra Knapová. V nabídce nechybí ani káva bez kofeinu, káva v kapslích, čaje a další doplňky, jako jsou cukry, smetany do kávy, sušenky či mandle v čokoládě.