Scooter přiletí do Varů nadělit pořádnou dávku elektronické hudby

Scooter přiletí do Varů nadělit pořádnou dávku elektronické hudby

Scooter přiletí do Varů nadělit pořádnou dávku elektronické hudby

Scooter přiletí do Varů nadělit pořádnou dávku elektronické hudby vlastním proudovým letadlem

Světově známá kapela Scooter v čele s frontmanem H. P. Baxxterem přiletí na karlovarský koncert vlastním soukromým private jetem a jediným jejich speciálním požadavkem na pořadatele je, poznat oblíbené kluby, kde se místní lidé baví a tančí. Kromě soukromého letadla si kapela ještě potrpí na bezpečnost, a proto ji střeží profesionální ochranka. Přes nekompromisní horu svalů není možné se jakkoliv ke kapele přiblížit. O tom svědčí i fakt, že před dvěma lety, kdy frontman navštívil party v Karlových Varech, k sobě nikoho nepustil. Jaká bude jejich vánoční nálada, se dozvíme 16. prosince v KV Aréně. Už nyní můžeme ale říci, že slibují nezapomenutelnou show.

 

O tom, že tahle německá partička nejsou žádní troškaři, svědčí i fakt, že jejich vystoupení jsou plná pyrotechnických efektů a světel, jejichž cena se pohybuje v řádech sta tisíců. Scooter letos již navštívili České Budějovice, kde vyprodali halu pro pět tisíc diváků. Koncert měl být tento rok jediný v České republice, ale kluci projeli celý svět a rozhodli se vrátit, a to rovnou do multifunkční KV Arény. Frontman kapely H. P. Baxxter nechce nic podcenit a už chystá do Karlových Varů překvapení

s vánočními prskavkami. “Je skvělé, že můžeme v Česku poznat další krásné město a hlavně jeho publikum. Těšíme se do Karlových Varů a slibujeme,

že v předvánočním čase všem nadělíme pořádný Hyper Hardcore! Bude to jediný speciální vánoční koncert pro české fanoušky, který jsme se rozhodli připravit,“ nadšeně popisuje H. P. Baxxter.

 

Scooter má i u nás stálé a vděčné publikum a H. P. Baxxter je uznávanou ikonou taneční scény. S jejich hitem How Much Is the Fish zaujala Markéta Procházková ve čtvrtém kole populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas porotu natolik, že zvítězila.