Saturn a jeho vliv ve vaší numerologické mřížce

Saturn a jeho vliv ve vaší numerologické mřížce

Saturn a jeho vliv ve vaší numerologické mřížce

 

 

Jak známo Boží mlýny melou pomalu, ale jistě, tak dnes odpovím na otázku těchto mlýnů. Do řad rodičů a dospělých, se posledních 10.let, dostali zrozenci 90tých let minulého století, čili ti, co v datě mají 1981 a dál. Osmička sama je numerologicky považována za karmické číslo, které je velice neklidné a přináší většinou změnu, ale za bouřlivých okolností. Nebojte, nehodlám Vám dělat přednášku z numerologie.) To bych suplovala doktora, který vám vaši diagnózu sdělí v latině a poperte se s tím).

Aby laik pochopil funkci čísla 8, stačí uvést pár dat, které vás buď učili ve škole, anebo jste sami byli při tom. 1918, konec 1.sv. války, náš stát, převratem. 1938, světová krize, Jugend.., a už jen jasná čísla 1948, 1958, 1968, 1989, 2008. Známe všichni. Jsou to data nových startů, na neklidném zázemí. Tolik o síle čísla 8.

Ke zrozencům roků od 1980. Těm velmi často v numerologické mřížce k dané osmičce, přibývá také saturnova rovina, prostřední sloupek mřížky je často prázdný, díky absenci čísel 4, 5 a 6. Tato rovinka značí silné jedince, kteří jsou a budou velmi důležití pro další vývoj lidsva, ale sami mají nelehká osudová nastavení, ať už z původní rodiny, nebo “jen” ve vztazích a to převážně do 30ého roku věku. Proč? Protože tyto dušinky si daly pro svůj stávající život nelehké nastavení a potřebují se zocelit v dostatečně rychlé době. A jak jinak zocelíte mladého jedince, než neustálým řešením vztahů.  A to je vlastně úkol této roviny, která se ale v realitě, nelehko žije. Právě proto jsou vztahy těchto lidí složité, nebo končící a neustále plné překážek. V naprosté většině končí neúspěchem. A často nezaslouženým neúspěchem nositele saturnovky. Jde o tzv. flashbacky z minulých prohřešení za tisícky let jiných vtělení, což si ale osoba žijící, nevzpomíná. Jde o rychlé splacení karmických dluhů, což je na úrovni duchovní jako šampon dva v jednom, nebo sedm jednou ranou. Zisk na čase splácení, ale nepochopený nositelem, protože se v inkriminovaných letech minimálně do 30ítky trápí problémovými vztahy, za které v současnosti vlastně nemůže. Jde ale ne o trest, nýbrž naplnění oněch mlýnů, splacení karmických dluhů, a k tomu se nevědomky zoceluje ve vazbách s lidmi a učí se schopnosti řešit, pochopit, odpouštět atd .. Všemu tak potřebnému pro rychlý vývoj duše. Tím posiluje vlastní vibrace, které jakmile docílí určitého stupně, vhodného pro hlavní poslání, samy zařídí, že ona situace, ve které mají splnit vytýčený životní úkol, přijde do jejich života sama a bez úporného hledání toho, co se po nich vlastně chce.

Připadá vám to nefér, milí vlastníci saturnovy roviny, chápu. V realitě tropí tzv. naschvály, ale nezapomínejte na to, že nikdo jiný, ale vy sami před vaší životní cestou, jste se pro toto nastavení rozhodli. A také vzpomeňte ony Boží mlýny. Protože melou spravedlivě, i když je čas pro ně neznámý termín. Ale právě čas, je tou jedinou veličinou, kterou máme ve svých rukou. Ale o čase a jeho vlastnostech pro život člověka zase příště. Přijměte svůj úkol se vztyčenou hlavou a akčním mozkem, protože právě vaše myšlení a vaše rozhodnutí, byť v sebe menším měřítku, je tolik podstatné pro změnu směru chápání nás všech.