Samsung Club de Chefs vítá nového člena Michela Rouxe jr.

Samsung Club de Chefs vítá nového člena Michela Rouxe jr.

Samsung Club de Chefs vítá nového člena Michela Rouxe jr.

Samsung Club de Chefs vítá nového člena Michela Rouxe jr.

Club de Chefs se podílí svými profesionálními kulinářskými dovednostmi na vzniku aplikace pro nové chladničky Samsung Family Hub.

 Osmým členem uznávaného spolku šéfkuchařů Samsung Club des Chefs se stává držitel michelinské hvězdy a jeden z nejobdivovanějších šéfkuchařů ve Velké Británii, Michel Roux jr.

Samsung Club des Chefs, který byl založený v červnu 2013, zve vizionářské šéfkuchaře z celého světa, aby přispěli svými jedinečnými dovednostmi a neotřelými nápady při vytváření nové generace kuchyňských spotřebičů. Letos na jaře spustí Club des Chefs aplikaci pro nové chladničky, které jsou součástí platformy Family Hub. Obsahem této aplikace budou recepty, rady při vaření a praktické ukázky od samotných šéfkuchařů.

 

Michel Roux jr. z restaurace Le Gavroche a Roux je známý ve Velké Británii také jako populární osobnost z televizních obrazovek. Vystupuje jako porotce a moderátor BBC v hlavním vysílacím čase v soutěži Masterchef. Příchodem do Samsung Club des Chefs se připojuje ke kolegům jako Elena Arzak, zástupkyně čtvrté generace vlastnící restauraci oceněnou třemi michelinskými hvězdami Arzak; Daniel Boulud, jeden z nejuznávanějších francouzských šéfkuchařů v New Yorku; nebo francouzský tříhvězdičkový michelinský šéfkuchař Michel Troisgros.

„Myslím, že předpoklad Samsung Club des Chefs vyvíjet technologie, které by lidem pomáhaly více experimentovat ve vlastní kuchyni, je opravdu vzrušující. Family Hub je skvělým příkladem setkávání lidí v samotném srdci domu – v kuchyni. Jsem rád, že se mohu připojit ke svým vrstevníkům a přátelům a sdílet znalosti a vášeň, společně s inovacemi společnosti Samsung, abychom pomohli lidem stát se šéfkuchaři ve vlastní domácnosti,“ řekl Michel Roux jr