Sametová revoluce v Bageterii Boulevard. Síť restaurací si připomíná 30 let od převratu

Sametová revoluce v Bageterii Boulevard. Síť restaurací si připomíná 30 let od převratu

Sametová revoluce v Bageterii Boulevard. Síť restaurací si připomíná 30 let od převratu

Oslavy 30 let od Sametové revoluce pojala Bageterie Boulevard po svém. Do nabídky zařadila speciální Revoluční bagetu, která při sestavení kompletního menu svými cenami originálně odkazuje právě na datum 17. 11. ’89. Navíc si do receptury vybrala ingredienci, která je pro předrevoluční období charakteristická – nezaměnitelné vídeňské párky. Touto časově limitovanou nabídkou se tak rozhodla oslavit den, který nejenže rozhodl o svobodě Československa, ale umožnil i svobodu slova, díky které mohl vzniknout nejen tento „bulvár“.

Bude tomu již 30 let od momentu, který rozhýbal celou naši společnost a dovedl ji tak ke svobodě. Při oslavách této historické události nezůstává pozadu ani síť restaurací Bageterie Boulevard. Rozhodla se zákazníkům připomenout staré časy prověřenou recepturou, a to tradičními vídeňskými párky, kterým však dala moderní pojetí – v bagetě nesmí chybět populární slanina, smažená cibule, čedar, majonéza a kečup. Oslavám revoluce samozřejmě uzpůsobila bageterie i ceny tohoto speciálního menu, kdy zaplatíte 17 Kč za brambory patatas, 11 Kč za Ice Tea a 89 Kč za samotnou bagetu. Nejenže je tak menu cenově výhodné, ale také nápaditě připomíná i datum revoluce samotné. Hlavní akce pak proběhne přímo 17. 11., a to kde jinde než na Národní třídě v Praze, kde se právě důležité okamžiky roku 1989 udály a kde má dnes Bageterie Boulevard jednu ze svých poboček. Tematicky bude do oslav zapojená i obsluha restaurace, která zákazníky přivítá v na tu dobu typizovaném oblečení a Revoluční bageta se bude prodávat ve vlastním sáčku s motivem revoluce.

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.