Sabina Křováková: Z lolitky drsnou rockerkou

Sabina Křováková: Z lolitky drsnou rockerkou

Sabina Křováková: Z lolitky drsnou rockerkou

To je proměna

Sabina Křováková se změnila z lolitky v drsnou rockerku!

Zpěvačka Sabina Křováková (23) je sice srdcem drsnou rockerkou, vizáží ale působí jako nesmělá lolitka, a když promluví, její pisklavý hlas je sotva slyšet. A zatím co se svým hlasem, který se paradoxně při zpěvu mění v motorovou pilu, nic moc nenadělá, rozhodla se před pracovně velmi náročným jarem a létem změnit alespoň svou image školačky.

,,Chtěla jsem zkusit něco nového a hlavně trochu přitvrdit. Všimla jsem si, že jsem poslední dobou vyměkla. Líčení, česání a celkovou image jsem nikdy moc neřešila a možná to bylo někdy vidět. Nejlíp se cítim, když jsem rozcuchaná, nesnáším ulízaný vlasy,“ prozradila Křováková, která si ale na šminky moc nepotrpí. ,,Běžně se moc nelíčím, kolikrát vyběhnu jen tak přirozeně, ale na koncerty a do hospody se líčím hodně. Hlavně na koncerty, tam je dovoleno všechno,“ dodala zpěvačka, která se své fanoušky snaží spíš zaujmout svým hlasem. A i když by jí ho mohli závidět i zkušenější kolegové, ona nic nepodceňuje.

„Hodiny zpěvu jsem navštěvovala vždycky a stále na ně docházím. Pořád je plno věcí, které neumím a které se chci naučit. Když slyším Janis Joplin, vím, že si nemůžu dovolit nechodit,“ říká skromně Sabina, která ale není jenom tváří své kapely, ale některé členy by zvládla v nouzi i zastoupit.

„Vždycky se mi líbily holky, které zpívaly a ještě na něco hrály, takže hraju na elektrickou kytaru a trochu na bicí. Jsem hlavně ráda, že můžu kapele pomoci a zastanu hru doprovodného kytaristy,“ dodala Křováková, kterou letos čeká pracovně velmi nabitý rok. „Aktuálně pracujeme na novém albu, připravujeme se na letní festivaly a mám domluvené další projekty, o kterých zatím nemůžu mluvit,“ ukončila Sabina.