Rybičky 48 vydávají nový klip. Vyplatí se jej dokoukat do úplného konce.

Rybičky 48 vydávají nový klip. Vyplatí se jej dokoukat do úplného konce.

Rybičky 48 vydávají nový klip. Vyplatí se jej dokoukat do úplného konce.

Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl BIOLID. Klip se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi. O vizuální stránku a režii se znovu postaral Ondřej Soukup.

Skupina Rybičky 48 má za sebou velmi úspěšný rok. Vydání dvojalba Pořád nás to baví/BESTFUCK OFF, beznadějně vyprodaný pražský velký sál Lucerny, plnou halu Vodova, kde proběhl brněnský křest zmíněného dvojalba a vyprodané jarní turné.

Nyní Rybičky 48 přicházejí s letním hudebním blockbusterem s názvem BIOLID. Je to důkaz, že humor a nadhled je stále silnou stránkou skupiny, jejich písniček a také jejich klipového ztvárnění.

“V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu”, říká zpěvák kapely Kuba Ryba.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. “Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako “sluníčkář a dobroser” a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu”, říká Kuba Ryba.

Rybičky představují nový klip a vyrážejí na zcela zaplněnou letní koncertní sezonu. Nezastaví se ani na podzim, kdy vyrazí na turné Zamilovaný/Nešťastná 2.

Pomyslným vrcholem turné se stane opět narozeninový koncert v Paláci Lucerna v Praze, který se uskuteční 21.11.2019. Podzimní tour 2019 Zamilovaný/Nešťastná bude na dlouhou dobu poslední turné Rybiček 48 po českých a moravských kulturních domech.

Na rok 2020 chystá skupina zatím největší koncertní show ve své historii. Za 18 let, které právě v roce 2020 oslaví, si kapela prošla cestou z malých klubů do vyprodaných hal a vypracovala se do pozice headlinerů největších českých festivalů.

Na jaro 2020 plánují Rybičky 48 čtyři velké halové koncerty – Rockové stužkováky a na podzim složí skupina zkoušku z dospělosti – Rockovou maturitu 28.11.2020 v pražské O2 aréně.

Foto: Ondřej Soukup

Vstupenky již nyní v prodeji zde: https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48