Růžová Ladies Night  nabídne předpremiéru komedie Stážista

Růžová Ladies Night nabídne předpremiéru komedie Stážista

Růžová Ladies Night nabídne předpremiéru komedie Stážista

Růžová Ladies Night v Cinema City OC Letňany nabídne předpremiéru komedie Stážista

Není snad na světě žena, která by nemilovala módu. Ladies Night v Cinema City OC Letňany nabídne 17. října od 18:30 ženám vše, co je baví. Nechte manžela doma, obvolejte kamarádky a vyrazte do kina! Čeká vás příjemný večer zpestřený tombolou a jako první uvidíte novou komedii z prostředí módního webu Stážista. Celý svět se v říjnu obléká do růžového hávu na podporu boje proti rakovině prsu. Přijďte i vy na „růžovou“ Ladies Night a podpořte tak projekt Měsíc v růžové.

Film, který účastnice Ladies Night, oblíbeného večera určeného pro dámy, uvidí v předpremiéře ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, se odehrává v prostředí redakce módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (Anne Hathaway). Její pracovní i osobní život ji zkříží Ben Whittaker (Robert De Niro), který nastoupí do redakce coby stážista. Na tom by nebylo ovšem nic divného, jenže Benovi je již 70 let a je v důchodu. Jednoho dne si však řekl, že věkem ani důchodem život nekončí, a tak se vydává vstříc úplně neznámému prostředí módy. Již samotný námět filmu zaručuje skvělou komediální podívanou a přidáme-li k tomu fakt, že film je z dílny americké režisérky Nancy Meyers, která stála například za komediemi Past na rodiče či Lepší pozdě nežli později nebo Nějak se to komplikuje s Meryl Streep a Alecem Baldwinem, nesmíte si tento film nechat ujít.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Svoji účastí na Ladies Night také podpoříte významný projekt Měsíc v růžové, který bojuje

 

za informovanost v oblasti obávané rakoviny prsu. V OC Letňany se také setkáte s projektem Mamma HELP, kde se přímo z úst Mammahelpek dozvíte spoustu užitečných informací. Pokud byste nestihli Ladies Night v OC Letňany nezoufejte, v Praze budete mít možnost ještě 20. října v Cinema City OC Nový Smíchov. Vstupenky na Ladies Night je možné zakoupit za 199 Kč na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz.