Roztomilí jednorožci rozzáří každý holčičí pokojíček

Roztomilí jednorožci rozzáří každý holčičí pokojíček

Roztomilí jednorožci rozzáří každý holčičí pokojíček

Začala škola a s ní i dlouhé holčičí dýchánky, vzájemné kamarádské návštěvy s přespáváním a první domácí večírky. Čím potěšíte nejen svou dcerku, ale i její kamarádky? Přece pokojíčkem s motivy jednorožců, které malé holčičky zbožňují! Ať už zvolíte plyšového jednorožce, hebounké povlečení nebo světélka ve tvaru oblíbených dívčích bájných zvířátek, nešlápnete nikdy vedle.

Základem je sladké usínání. A kdo jiný nejlépe ukolébá ke spánku než roztomilí jednorožci na obláčcích, mezi kterými se proplétá duha? Nezapomeňte doplnit povlečení i polštářky nebo deku ve stejném motivu, která se hodí třeba k psaní domácích úkolů, když je chladněji. V hebounkém materiálu si holčičky budou připadat jako v pohádce.


Deka, 130 x 170 cm, 219 Kč


Polštářek, 40 x 40 cm, 139 Kč


Souprava povlečení, 139 Kč


Do dětského pokojíčku nejlépe zapadnou i odpovídající světélka. Zkuste sáhnout po světelném řetězu s růžovými a modrými jednorožci, kterým můžete ozdobit například čelo postele. Pohádkovou atmosféru vykouzlí i LED skleničky, které mají tu správnou vílí barvu – stříbrnou, fialkovou, růžovou a modrou.


LED svítící sklenice, 1 ks, 79 Kč LED světelný řetěz, 79 Kč

A co zkrášlování? Když se sejdou malé kamarádky, určitě dojde alespoň na nějaký ten nalakovaný nehtík nebo vytvoření toho nejlepšího účesu. I k tomu pomůžou kosmetické drobnosti s jednorožci, které malé parádnice mohou mít ukryté v kosmetické taštičce.


Souprava 3 laků na nehty, 79 Kč


Kartáč na vlasy, 79 Kč

Kosmetická taštička, 105 Kč


Balzám na rty, 55 Kč