Rozsvěcení vánočního stromu v Zoo Praha

Rozsvěcení vánočního stromu v Zoo Praha

Rozsvěcení vánočního stromu v Zoo Praha

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V ZOO PRAHA

Neděle 29. prosince se v pražské zoo neslo v duchu přivítání vánočního času. V 16:00 proběhlo za účasti významných hostů, herce Ladislava Freje a herečky Kristýny Frejové, slavnostní rozsvěcení vánočního stromu. Návštěvníci se navíc mohli nechat inspirovat originálními dárky. U vánočního stromu byla  možnost zakoupit tzv. Vánoční štěstí, malé krabičky s překvapením z pražské zoo. Ve stejný den ve 13:00 byl navíc za účasti herce Petra Čtvrtníčka veřejnosti představen nový bylinný likér Zoo Praha, který nese neotřelý název Sloní moč.

První adventní neděle v pražské zoo lákál na bohatý program. Nejdříve společně s hercem Petrem Čtvrtníčkem proběhla představení bylinného likéru Sloní moč, likéru s originální recepturou vytvořenou pouze pro Zoo Praha. Akce začala ve 13 hod. u Gulab restaurantu v horní části zoo. Součástí programu byla také barmanská show s barmanem Martinem Vogeltanzem, který z bylinného likéru namíchal originální koktejl. 

V odpoledních hodinách návštěvníci společně s pražskou zoologickou zahradou přivítali adventní čas. V 16 hod. za účasti herců Ladislava Freje a Kristýny Frejové u severního vchodu do zoo  se slavnostně rozsvítil vánoční strom.