Rozmazlete se nezaměnitelnou chutí Kinder Paradiso

Rozmazlete se nezaměnitelnou chutí Kinder Paradiso

Rozmazlete se nezaměnitelnou chutí Kinder Paradiso

Rozmazlete se nezaměnitelnou chutí Kinder Paradiso

Dopřejte si chvilku odpočinku a rozmazlete se s Kinder Paradiso. Tato osvěžující chlazená svačinka vám příjemně zpestří den. Kdo by odolal kombinaci nebesky měkkého piškotu a svěžího mléčného krému s nádechem citronu? Nyní přichází na trh ve formátu multipack po 4 kusech a na podzim si užijete i zbrusu nový televizní spot.

Potřebujete se zastavit během hektického dne? Sáhněte po tradičním piškotu vyrobeném z kvalitních surovin, který máte na dosah v lednici. Vybrané ingredience, jednoduchá receptura i porce ideální velikosti již řadu let dělají z Kinder Paradiso perfektní pochoutku, kterou si můžete vychutnat kdykoli během dne, například k snídani nebo jako čerstvou svačinku. Nyní přichází na trh ve formátu multipacku po 4 kusech, který je exkluzivně k dostání v prodejnách Albert. Od října pak i u dalších vybraných prodejců.

Na podzim se můžete těšit i na nový televizní spot, který podtrhává pečlivost, se kterou se Kinder Paradiso připravuje. Spot začíná v kuchyni, kde se „kouzlo“ Kinder Paradiso odehrává v šikovných rukách zkušené kuchařky na tóny slavné Beethovenovy páté symfonie v přepracované verzi. Ingredience se sypou na pracovní plochu a odborně se míchají v rytmu hudby. Přesně v okamžiku, kdy je Kinder Paradiso připraveno k umístění do lednice, jsme najednou katapultováni zpět do každodenní reality: domácí kuchyně, kde si mladý pár dopřává „mistrovské dílo přímo z lednice“.

Vychutnejte si i vy neodolatelnou svěžest a nezaměnitelnou chuť Kinder Paradiso.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.