Rozhovor ze zákulisí NaughtyHarbor.cz, vůbec prvního nevěstince s realistickými pannami v Česku

Rozhovor ze zákulisí NaughtyHarbor.cz, vůbec prvního nevěstince s realistickými pannami v Česku

Rozhovor ze zákulisí NaughtyHarbor.cz, vůbec prvního nevěstince s realistickými pannami v Česku

Rozhovor ze zákulisí NaughtyHarbor.cz, vůbec prvního nevěstince s realistickými pannami v Česku

Nevěstinec s erotickými pannami, první svého druhu v ČR, sídlí v centru Prahy a otevřen je denně od 9 do 22 hodin. Klient má na výběr aktuálně ze tří erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1 200 Kč. Podnik by rád otevřel pobočky po celé Evropě.

Praha je na kraji sexuální revoluce. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí, a to i Evropě, je tento trend rozšířený. V Barceloně, Amsterdamu, ale sousedním Německu, se pro některé klienty stávají „ultrarealistické“ silikonové panny atraktivnějšími než reálné ženy. V Japonsku se silikonové panny (neboli real dolls) stávají rovnocennými partnerkami, v našem prostředí je zatím vidí pražský podnik Naughty Harbor jako sofistikovanější erotickou pomůcku.

Přístav pro fantasii bez hranic Podnik sídlí v centru Prahy. Otevřen je každý den, a to od 9 do 22 hodin. Naughty Harbor nabízí na výběr ze tří erotických panen. Každá z krásek má své jméno, jsou různých výšek, barvy vlasů a tělesných proporcí. Klient si tak může vybrat mezi drobnou zrzkou Rebeccou nebo tmavovlasou Yasmine s velkým poprsím. Nově i blonďatou Luccy. Za půl hodiny s real doll zaplatí klient 1 200 Kč, za celou hodinu potom 1 900 Kč. V prostředí luxusního pokoje může během té doby zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm. „Panny jsou pro klienty připraveny naprosto sterilně profesionální procedurou bez nutnosti vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Klient se vyhne vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny,“ popisují provozovatelé pražského podniku Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz.

Praha má být jen začátek

Noční podnik má ambice stát se největší sítí podniků s pronájmem erotických panen a zároveň maloobchodním prodejcem nejen v Čechách ale i Evropě. Vize zakladatelů je optimistická a očekávají, že klientů bude přibývat. Zároveň už teď plánují své vlastní a zcela revoluční služby. Více informací je možné najít na oficiálním webu podniku na adrese www.naughtyharbor.cz.

O zákulisí jsme si popovídali s manažerkou. Odpovídá: Anežka z týmu NaughtyHarbor.cz, manažerka podniku NaughtyHarbor.cz.

Proč jste službu https://www.naughtyharbor.cz/ založili. Jak to všechno vzniklo?

Je to něco naprosto inovativního. Věříme, že to, co můžeme vidět v některých sci-fi filmech, jako Blade Runner a další, kde jsou naprosto normální robotické společnice, bude časem něco naprosto normální. Tento obor je v naprostém počátku a my chceme chci být u jeho zrodu a stát se tak dominantním hráčem na trhu. Věříme, že tento obor zachrání spoustu manželství. Obecně se ví, že opravdu převážná většina klientů platících za sex, jsou muži. Důvody jsou jasné, stereotyp v manželství a další. A tohle je řešení. Je jasné, že manželka bude vždy raději, když zjistí, že její manžel používá pouze sofistikovanější erotickou pomůcku, než že chodí někam za milenkou, či společnicí. Motivuje nás to, že můžeme skutečně změnit svět, a stát u něčeho revolučního.

Setkali jste se s něčím obtížným?

Co je ale aspoň trochu zajímavé je obtížnost získaní vhodného pronájmu nemovitosti, kdy většina majitelů nemovitosti se bojí či nechtějí pronajmout prostory k tomuto účelu, a to je právě to co chceme změnit, v dnešní době je sex a jeho pestrost velké tabu, otázka je ale proč? Je to něco naprosto normálního, někdy až zbytečná konzervativnost v sexu je právě důvodem nevěry, a přitom zde je tisíce možnosti, jak si sexuální život se svým partnerem zpestřit, stačí když se o tom bude více mluvit a nebrat to jako tabu.

Jaký je tedy podle vás v současnosti stav na trhu, co chcete změnit a jaké jsou vaše vzory/inspirace, co jste naopak udělali po „Česku"? Kde jste se inspirovali?

Obecně mohu říci, že trh s reall dolls a budoucími sexuálními roboty je velmi čerstvý, a proto zde je samozřejmě velké procento lidí, kteří si to zatím nedovedu představit, nedá se ale říct, že by k tomu byli lidi obecně odmítaví, naopak, jsme mile překvapeni, že valná většina mužů jeví zájem o takový zážitek. Inspiraci máme samozřejmě v Japonsku, kde je tento obor již "normální".

Jaké jsou plány se službou v horizontu roku, vize, případně dále, kam chcete směřovat, kolik chcete mít zákazníků/zisk případně pozice na trhu? Co chcete dokázat?

Plán je do jednoho roka otevřít další pobočku mimo Prahy v Brně, případně v zahraničí v jedné z okolních zemí. Pozici na trhu pochopitelně plánujeme, jako jednička na trhu, vzhledem k tomu, že obor je nový, není tento plán vůbec nereálný. Aktuálně navíc připravujeme možnost zapojení do Naughty Harbor prostřednictvím franchisy. Výhodou tohoto typu podnikání je, že franchistant obdrží celé naše podnikatelské know-how, které máme ověřené praxí a zároveň jsme připraveni být franchisantovi při jeho podnikání oporou.

Jaká je podle vás budoucnost trhu v ČR, na němž se chcete uplatnit? Třeba dle situace v zahraničí...kam se ubírá virtuální svět?

Vzhledem k růstu online života a menší fyzické interakce mladé generace Z, je trend naprosto jasný a hraje v náš prospěch. Je předpoklad, že fyzické seznamování bude na ústupku, dnešní děti jsou méně sociální, proto seznámení v reálném světě bude pro tyto generace obtížnější, zároveň se ale zvyšuje povědomí o sexuální pestrosti právě vlivem internetu, virtuální reality a podobně.

 

Dá se v jednoduchosti napsat, co má zákazník od služby očekávat a kolik ho to bude stát? Co vše lze „koupit"?

Zákazník může očekávat 30 min, 1 hodinu a nově dokonce dvě hodiny pronájmu reall doll, se kterou může zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm (vaginálně, análně, orálně). Naše služby neustále vylepšujeme na základě potřeb našich klientů. Aktuálně tedy nabízíme novou službu, “švédskou trojku“, protože právě po takovém zážitku se dvěma pannami, se naši klienti ptali.

Pro naše návštěvníky, především ty pravidelné, máme přichystanou i řadu výhod. Například po třetí návštěvě máme pro klienty trvale nižší ceny, ke druhé návštěvě dostávají nový obleček pro svou reall doll. Nabízíme i možnost darování některé z našich služeb prostřednictvím dárkových poukazů.

Zákazník může dále očekávat naprosto sterilní pannu připravenou díky profesionální proceduře přímo k použití, bez nutnosti nějaké vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Vyhne se tak vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny. Vše už je připravenou.