ROK PETRA MUKA POKRAČUJE

ROK PETRA MUKA POKRAČUJE

ROK PETRA MUKA POKRAČUJE

ROK PETRA MUKA POKRAČUJE. PO TELEVIZNÍM VZPOMÍNÁNÍ A ČERSTVÉ KNIZE JE OHLÁŠEN FESTIVAL.

 

Rok Petra Muka pokračuje. Česká televize na programu ČT Art minulý týden odvysílala čtyři pořady věnované této výjimečné postavě české hudební scény (Johanka z Arku, Oceán - Pod pyramidou snů, Shalom, Jisrael! a Pocta Petru Mukovi) a bývalý zpěvákův management a kapela nyní oznámili další ročník festivalu Kouřimská skála.

Nedožité padesáté narozeniny Petra Muka, následné smutné pětileté výročí a 30 let od vzniku Oceánu, to jsou hlavní pilíře letošního jubilejního roku. K nim se váže únorové vydání trojCD Platinum Edition. V květnu následované knihou Petr Muk (Oceán, Shalom, Slavíci, on /a já/ ) z pera Karla Deniše, jeho dlouholetého spolupracovníka. Již tradičně poslední srpnový týden se pak odehraje další ročník festivalu věnovaného Petru Mukovi a jeho písním. Mezi hosty logicky dominují Mukovi kolegové z Oceánu a Shalomu – Petr Kučera, Petr Hons a Jan Vozáry. Následují je blízcí spolupracovníci a přátelé – p.m. band s T. Waschingerem a L. Fialou, J. Dvořák ad. Mezi stálými umělci vystupujícími v Kouřimi jsou dále H. Vondráčková, P. Kolář, D. Deyl, J. Smolík a k nim se letos přidají např. M. Březinová a České srdce.

Zde najdete trojalbum Petr Muk - Platinum Collection:

iTunes https://itunes.apple.com/cz/album/platinum/id959252328

Deezer http://www.deezer.com/album/9523568

Google Play Store http://bit.ly/1FpBmwg

Goole Play Stream http://bit.ly/1AO6c2K

Spotify http://bit.ly/1Dc7Dr5

MusicJet http://bit.ly/1AagI37

Zde najdete knihu:

http://www.kosmas.cz/knihy/204603/petr-muk/

Rodinný festival Kouřimská skála 2015 Aneb Vzpomínka na Petra Muka

29. 8. 2015

KOUŘIM (okr. Kolín), areál Kouřimské skály www.kourimskaskala.cz

LETOŠNÍ KOUŘIMSKÝ FESTIVAL PŘIPOMENE PETRA MUKA I OCEÁN

Tradiční hudební open-air festival Kouřimská skála proběhne v sobotu 29. srpna - a bude mít výroční podobu. Letošní písničkový blok k připomenutí zpěváka Petra Muka je speciální, neboť Petr by se dožil padesáti let a uplynulo smutných pět od jeho tragického odchodu. Zároveň si je možno právě v srpnu připomenout, že první slavná kapela, ve které působil, tedy OCEÁN, slaví 30 let od vzniku. Jeho bývalý p. m. band a vokalistky proto připravují nové verze písní, také s řadou hostů, mezi kterými nebudou chybět ti z Oceánu a Shalomu, tedy Petr Hons, Petr Kučera, Jan Vozáry a dále Jan Dvořák a Jiří Bidlo. V samostatných blocích se představí i další zpěváci s přátelským vztahem k Petrovi a jeho muzice:

HELENA VONDRÁČKOVÁ, MARCELA BŘEZINOVÁ, PETR KOLÁŘ, JAKUB SMOLÍK, DAVID DEYL, či kapely České srdce, Abba Stars, Všichni svatí, Cover trio+ , B.Lues nebo Problemz.

Festival Kouřimská skála 2015 připomene Petra Muka a nabídne výbornou muziku i zábavu pro celou rodinu!

Hudební festival 16:00 - 01:00/ Putování s pohádkou 14:00 – 17:00

Předprodej vstupenek na www.ticketstream.cz nebo v Infocentru Kouřim www.kourim-radnice.cz

Více informací najdete na www.kourimskaskala.cz