Rodinné drama Rozbité štěstí

Rodinné drama Rozbité štěstí

Rodinné drama Rozbité štěstí

Tip na knihu: Rodinné drama Rozbité štěstí

„Udělám všechno, aby naše rodina byla taková, jaká by měla, mohla být... Za žádnou cenu to nevzdám. Kvůli Andrejovi, sobě, kvůli všem. Jsme přece rodina.”

Příběh manželů Terky a Andreje začíná téměř idylicky: žijí v hezkém, moderně zařízeném bytě s dvěma dětmi, malou Emilkou a pubertálním Adamem, a zdá se, že jim nic nechybí ke štěstí. Jediné, co Terku trápí a neví si s tím rady, je skutečnost, že s Adamem, Andrejovým synem z prvního manželství, k sobě nemohou najít cestu, i když se o to velmi snaží. Vážná krize nastane, když Andrej, majitel cestovní kanceláře, za krácení daní skončí ve vězení. Terka zůstane na výchovu dětí sama a musí se vyrovnat se situacemi, o kterých se jí předtím ani nesnilo...

Druhé vydání knihy úspěšné slovenské spisovatelky Táni Keleové-Vasilkové vychází v nakladatelství NOXI 22. září.

Táňa Keleová-Vasilková se narodila v Chomutově v severních Čechách, ale od svých čtyř let žije na Slovensku. Vystudovala žurnalistiku na filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, poté pracovala v redakcích několika časopisů. Od roku 1994 se věnuje spisovatelské činnosti na volné noze. Žije s manželem, třemi dětmi a bobtailem Bárou střídavě na sídlišti v Devínské Nové Vsi a v chaloupce na myjavských kopaninách. Na svém kontě má více než dvacet úspěšných společenských románů, z nichž do češtiny byly přeloženy: Touhy, Co to bude?, Cukr a sůl, Druhá, Duhový most, Dva životy, Já a on, Kouzlo všednosti, Květiny pro Lauru, Lék na smutek, Lži, Máma pro Veroniku, Manželky, Modrý dům, Nataša, Nikdy, Pozlátko, Ranč U Dědečka, Rozbité Štěstí a Srdce v temnotách. Na podzim 2016 chystá vydání nového románu Vůně života.

Táňa Keleová-Vasilková: Rozbité štěstí
Vydává Noxi, 408 stran, doporučená cena 299 Kč