Robbie Williams vydává DVD a Blu-Ray s koncertem z Tallinu!

Robbie Williams vydává DVD a Blu-Ray s koncertem z Tallinu!

Robbie Williams vydává DVD a Blu-Ray s koncertem z Tallinu!

Ani letos před Vánoci Robbie Williams nezapomněl na své fanoušky a připravil si něco speciálního! Právě vydávý exkluzivní živák, který byl zaznamenán v létě roku 2013 během beznadějně vyprodaného stadionového turné…

 Na podzim roku 2012 vydal Robbie Williams úspěšnou desku Take The Crown, která obsahovala hity Candy, Different nebo Be A Boy. A právě tohle album dalo název i celému turné, které Robbie absolvoval mezi červnem a srpnem minulého roku. Robbie Williams v rámci Take The Crown Stadium Tour odehrál šestadvacet koncertů na těch největších evropských stadionech, během kterých zahrál pro téměř milión a půl svých fanoušků... České republice se toto turné bohužel vyhlo, mnohem větší štěstí měli fandové v estonském Tallinnu. Tam Robbie Williams 20. srpna 2013 odehrál skvělou show pro téměř sedmdesát tisíc lidí. A právě tento koncert, který byl zároveň předposlední zastávkou celého turné, byl v HD a surround zvuku zaznamenán pro následné vydání!

 Titul Robbie Williams - Live In Tallinn vychází na DVD, Blu-Ray. Show nabízí více než dvacet položek, mezi kterými nechybí nejen několik písní z desky Take The Crown, ale samozřejmě i ty největší hity v čele s Let Me Entertain You, Come Undone, Millennium, Rock DJ, Feel, She's The One, Angels nebo skladba Kids, během které se na pódiu objevil i Robbieho kolega a kamarád Olly Murs.

 

Není pochyb o tom, že Robbie Williams je výtečný zpěvák, kromě toho je ale i výborný showman, umí skvěle improvizovat a strhnout dav. To vše dokazuje na novém DVD a Blu-Ray, díky kterým právem opětovně potvrzuje pozici jednoho z nejúspěšnějších umělců posledních dvou dekád…

 Robbie Williams posílá fanouškům záznam výtečného koncertu! Na trhu se objevuje jeho DVD a Blu-Ray “Robbie Williams - Live In Tallinn“, tedy záznam show, kterou zpěvák loni odehrál před sedmdesáti tisíci fanoušky!

 http://www.robbiewilliams.com

http://www.facebook.com/robbiewilliams