Revoluční novinka od Conceptu: robotický vysavač 2v1 umí vysávat i vytírat

Revoluční novinka od Conceptu: robotický vysavač 2v1 umí vysávat i vytírat

Revoluční novinka od Conceptu: robotický vysavač 2v1 umí vysávat i vytírat

Revoluční novinka od Conceptu: robotický vysavač 2v1 umí vysávat i vytírat

Vysoká účinnost, ovládání přes aplikaci nebo hlasem, bezchybná gyroskopická navigace, perfektní překonávání překážek. To jsou hlavní přednosti zbrusu nového robotického vysavače 2v1 s označením VR2000, který v únoru uvedla na trh česká značka Concept. Perfektně vysaje i vytře jakýkoli prostor a díky jeho designovému neutrálnímu provedení v bílém tvrzeném skle se za něj rozhodně nebudete muset stydět.

 

„Velkou předností naší novinky je gyroskopická navigace. Ta dosahuje téměř dokonalého pokrytí uklizených podlah, zajišťuje lepší orientaci v prostoru a zároveň zabraňuje opakovaným přejezdům stejného místa, čímž samozřejmě dochází ke zkrácení doby úklidu. Nový VR2000 má i nově používaný digitální bezkartáčový stejnosměrný BLDC motor, který nabízí celou řadu výhod. Je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a oproti předešle používaným typům má i daleko delší životnost,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

Nový robotický vysavač Concept VR2000 skvěle vysaje i vytře dlažbu, lino, beton, parkety nebo koberce s chlupem dlouhým až 1 centimetr. Díky výkonnému Li-Ion akumulátoru vydrží na jedno dobití uklízet až 150 minut, a protože má extra velké zásobníky, nemusíte během jeho úklidu myslet na vysýpání prachu nebo doplňování vody. Ke svému provozu také nepotřebuje žádné sáčky, ty zastupuje dvoustupňová filtrace, která zachytí prach, roztoče a další alergeny. Všechny nečistoty, které z podlahy vysaje, zachytí v nádobě s objemem až 600 ml. Vybaven je dvěma hlavními rotujícími kartáči, které seberou chlupy i jemný prach, a bočními kartáčky, které perfektně vysají i rohy místnosti. A pokud se rozhodnete vytírat, stačí jen jednoduše vyměnit prachovou nádobku za nádobku na vodu (objem 330 ml) a nasadit prací textilii na vytírání.

Na výběr je hned 5 režimů úklidu, a navíc i úklid s odloženým startem. Režim FULL

GO nabízí úklid okamžitě po dobití přístroje, AUTO SMART efektivně a systematicky

v liniích uklidí celý prostor, obvodový režim zajistí úklid podél zdí,

bodový režim umožní úklid pouze tam, kde zrovna potřebujete, a po

zvolení rychlého režimu vyrazí robotický vysavač na bleskový 30minutový zápas s nepořádkem.

Robotický vysavač je možné ovládat pomocí české aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS a Android a přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home mu lze udílet pokyny i hlasem. Jeho ovládání ale samozřejmě umožňuje také

zabudovaný LED displej nebo dálkový ovladač.

 

„Novým robotickým vysavačem rozšiřujeme úspěšnou řadu

produktů určených pro snadný úklid PERFECT CLEAN a jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme

nabídnout výrobek, který skutečně uklízí sám. Stačí si jen vybrat jeden z pěti příslušných režimů úklidu a pak už se jen těšit z příchodu do čistého domova. Neplánovaná návštěva ani přeplněný diář tak už nemá šanci dostat vás na lopatky,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

Uklízecí robot hravě zvládne zdolat překážky vysoké až 1,5 cm a má funkci proti nárazu i proti pádu ze schodů. V případě, že se během úklidu vybije, najde si automaticky nabíjecí stanici, kde se sám dobije a počká, až ho budete příště potřebovat. Součástí jeho vybavení je také magnetický pásek. Ten funguje jako virtuální zeď pro plochy, které uklízet nechcete. Pokud si ze dvou místností přejete uklidit jen jednu, umístíte magnetický pásek na práh místnosti a robotickému vysavači bude rázem jasné, že za tuto hranici nesmí.

Cena robotického vysavače VR2000 je 6 999 korun.

Více o produktech na www.my-concept.cz