Revoluce v exkluzivním omlazení pleti

Revoluce v exkluzivním omlazení pleti

Revoluce v exkluzivním omlazení pleti

Unikátní český kosmetický přípravek Platine S obsahuje nejvýživnější koktejl přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Nejvýznamnější složkou je kozí kolostrum odebírané 24 hodin po porodu.

Kolostrum je zdrojem růstových faktorů podporujících množení a regeneraci buněk. Jedná se o vůbec první kosmetický prostředek na světě s vysokým obsahem biologického přírodního růstového faktoru z kozího kolostra.  Právě přítomnost tohoto faktoru prokazatelně urychluje obnovu epidermálních buněk a tím vylepšuje vzhled pokožky daleko lépe a šetrněji, než mnoho obdobných kosmetických přípravků. Přípravek ve formě lehké emulze účinně zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky, hydratuje ji a chrání před působením stresu. Důkladně obnovuje strukturu pokožky, restrukturalizuje její spodní vrstvy a nabízí ji exkluzivní péči bez syntetických konzervantů, barviv a alergenů z parfémů. Obsahuje pouze přírodní emulgátory a vysoký podíl aktivních látek. Je vhodný pro všechny typy pleti, speciálně je vyvinut pro ženy ve věku 30+. Při pravidelném používání se viditelný efekt omlazení dostaví do 4-6 týdnů. Pokožka je po použití projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Vzhledem k tomu, že je kozí mlezivo určené pro výrobu zázračného séra objemově omezeno a závislé na ročním období,  jeho dostupnost může být sezónně omezena.