Restaurace P7 , Nové jméno, nový přístup .

Restaurace P7 , Nové jméno, nový přístup .

Restaurace P7 , Nové jméno, nový přístup .

Nové jméno, nový přístup

Restaurace P7 usiluje o to stát se komunitním místem Sedmičky

Restaurace P7 představila v polovině října nové logo a jméno. Kosmetické úpravy jsou však jen částí změn, které toto místo čekají. Nenápadná restaurace, jež se přitom nachází v přízemí Parkhotelu na rušné třídě Dukelských hrdinů, by se ráda stala centrem Prahy 7. Nejen pro občany této čtvrti chystá řadu novinek.
Jednou z nich jsou pravidelné hudební večery, které od října v P7 probíhají. „Když jsme přemýšleli o živé hudbě, bylo samozřejmé, že nás hned napadl někdo místní. To se nám podařilo hned dvakrát!“ uvádí nadšeně Petr Svítil, manažer restaurace. Od října tak ve večerních hodinách hraje mezinárodní trio Musette & Manouche, pátek patří hudební kapele Caravana.

 

Kousek života

Ačkoli restaurace P7 nabízí českou i mezinárodní kuchyni, nejvíce proslavené byly a jsou její pizzy. V Praze není mnoho míst, kde připravují celozrnné pizzy, P7 nabízí všechny varianty italské klasiky v této podobě. Pizzy jsou připravovány z celozrnné mouky, Aby té sedmičky nebylo málo, rozhodla se restaurace pro neobvyklý krok a netradičně podává pizzu o sedmi dílech. Restaurace také plánuje zapojit návštěvníky do rozhodování, komu se má věnovat příspěvek na charitativní účely. „Rádi bychom se stali komunitním místem pro občany Prahy 7, místem pravidelných setkání, společenských akcí či dětských oslav. Domníváme se, že přispívat ke komunitnímu dobru je na místě,“ vysvětlil Petr Svítil.

P7 nabízí přátelské prostředí hostům všech generací, včetně těch nejmladších. Pro ně je zde připraven dětský koutek a v plánu jsou i speciální aktivity pro děti. Kousek života, slogan restaurace, je tak nejen symbolem kousku křupavé pizzy, ale reprezentuje i kousek života svých návštěvníků. A proto, že je sedmička šťastné číslo, každou sedmou pizzu obdrží pravidelní hosté restaurace zdarma.