Řešíte, co na sebe při sportu? Nemusíte, neseme inspiraci...

Řešíte, co na sebe při sportu? Nemusíte, neseme inspiraci...

Řešíte, co na sebe při sportu? Nemusíte, neseme inspiraci...

Konečně přichází počasí, kdy lze sportovat venku a v přírodě si zaběhat, projet se na kole, zabruslit si nebo si třeba vzít „nordic“ hůl a vyrazit na svižnou túru. V dnešní době si pohyb na zdravém vzduchu můžete užívat s radostí a v pohodlí. My si vám dovolujeme jako inspiraci představit ukázku moderního, na těle příjemného a přitom slušivého sportovního oblečení těchto značek: Cellbes, Takko, Deichmann a Esprit

Jak jistě víte, oblečení na cvičení už dávno nepředstavují staré tepláky a vytahané triko. Tak jako běžné oblečení, i to sportovní podléhá módním trendům. Jeho základem u žen by měla být sportovní podprsenka s vhodně zvolenou podporou.

Takové podprsenky se určují nejen podle fyzické postavy, ale také podle druhu sportu. K dostání jsou tedy v různých střizích a barvách. Černočernou klasikou nic nezkazíte, ale můžete se odvázat a zkusit výrazné barvy, třeba neonové odstíny. Pokud se nebojíte ukázat bříško, sportovní podprsenku můžete případně použít i jako krátký top.

K nejoblíbenějším vrškům patří tílka a trika s krátkým rukávem v nejrůznějších vzorech a barvách. Také na sportovních topech se objevuje módní květovaný anebo vojenský vzor, případně kombinace neutrálních barev. Chladnější ráno hravě zvládnete pomocí funkční bundy na zip. Jako bonus do ní schováte mobil i malou peněženku.

I letos jsou hitem sportovní legíny. Aktuální módní kolekce je nabízí jak v délce pod kolena, tak klasicky dlouhé, jednobarevné, nebo naopak s výraznými geometrickými, abstraktními nebo zvířecími vzory. Pokud preferujete volnější kalhoty, můžete zvolit joggingové tepláky s nohavicemi zúženými u kotníků.

Především ale nezapomeňte na vhodnou sportovní obuv. Její výběr by měl odpovídat typu sportu, pro který ji potřebujete. Ve sportovních kolekcích nyní najdete nepřeberné množství tenisek na různé druhy sportů, stačí si jen vybrat.