RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Dýňové aranžmá v kombinaci se sukulenty

Sledujte v neděli 28. října 2018 v 10.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vybereme vhodné kombinace rostlin do předzahrádek. Dozvíme se, které kaštany jsou jedlé a jak je kaštanovník náročný na pěstování. Věnovat se budeme také papouškům a tomu, jak je zaměstnat, aby nebyli ve stresu a cítili se spokojeně. Nezničitelný plevel v záhonech je noční můrou každého zahrádkáře, a tak se vyzbrojíme informacemi, jak na něj, neboť podzim je pro to tím nejvhodnějším obdobím.

Pomůžeme vám oživit interiér podzimní výzdobou – naučíme se vyrábět zajímavé dýňové aranžmá v kombinaci se sukulenty. V rubrice Prima NÁPADY nás Pavel Zeman inspiruje k výrobě originálního věšáku z březových větví. Nepřijdeme ani o pravidelnou Listárnu s Václavem Větvičkou. A na závěr nám zahradní architektka poradí, na co všechno bychom měli myslet při plánování zahrady.


RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.