RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: závěsné květinové dekorace

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: závěsné květinové dekorace

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: závěsné květinové dekorace

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 1. díl

Sledujte v neděli 3. března 2019 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem, a sice v jubilejním stém vydání!

Celý díl se ponese ve slavnostním duchu, a tak si ukážeme postup výroby půvabných závěsných květinových dekorací. V rámci oslav se necháme inspirovat možnostmi, jak nechat rozkvést sváteční tabuli, i jak vytvarovat dekorativní květy z čokohmoty. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY vyrobíme z cínu a dřeva originální číslo popisné na dům.

V rámci rubriky Naše zvířata navštívíme chov sladkovodních rejnoků. Vylepšíme čistotu vzduchu v domácnosti a poradíme s výběrem substrátu pro přesazování a vysazování pokojových rostlin. A ani letos nebude samozřejmě chybět oblíbená listárna s Václavem Větvičkou!

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.