RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vydává zbrusu novou knihu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vydává zbrusu novou knihu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vydává zbrusu novou knihu

Pro všechny pěstitele, chovatele, kutily, chalupáře, zahrádkáře a ty, co mají šikovné ruce, připravila primácká agentura Solootions ve spolupráci s Euromedia Group novou knihu podle stejnojmenného oblíbeného pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ. Nový titul na více než 140 stranách přináší rady pro všechna roční období od péče o zahrádku až po rady prospěšné zdraví. Každé roční období navíc doprovází komentář Václava Postráneckého, který je hlavní tváří pořadu. Doporučená cena titulu je 259 Kč.

Oblíbený hobby pořad RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se po letech vrací ve zbrusu nové knížce. Čtenáři v ní najdou návody na péči o zahradu, pěstování interiérových rostlin, postupy a nápady pro kreativní vyrábění, rady, jak na zdravý životní styl a chov domácích mazlíčků, které jsou přehledně seřazené podle ročních období a měsíců, ve kterých jsou aktuální.

Knihou provází oblíbený moderátor pořadu Václav Postránecký, s nímž vám starost o zahradu i domácnost půjde rychle od ruky. Spolu s odborníky poradí, jak pěstovat floxy nebo pokojovky našich prababiček. Doslova na zub se podívá třeba kanaanským psům a také se dozvíte, jak efektivně vyměnit prasklou dlaždici nebo jak na výrobu domácí česnekové tinktury. Součástí knihy jsou i návody s kutilem Pavlem Zemanem, které vám krok za krokem ukážou, jak vyrobit nejrůznější dekorace nebo vyměnit práh u dveří. Kniha zároveň čtenáře seznámí s obsahem pořadu a představí i jeho redakci.RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty a to každou neděli v 11.55. Průměrná sledovanost premiérových epizod pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ v roce 2018 je 403 tis. diváků v CS 15+, share 20,17%.

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3 TV, ke dni 16. 5. 2018