RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: sázení česneku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: sázení česneku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: sázení česneku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. díl
Sledujte v neděli 25. října 2020 v 10.55 na Primě
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Brzy přijdou první mrazy, a je tedy ten správný čas zasázet česnek! Pomůžeme vám s výběrem odrůdy i přípravou záhonu. S blížící se zimou opět nastává potřeba postarat se o zpěvné ptactvo. Proto v tomto dílu ukážeme, že vyrobit si krmítko pro ptáčky není nic složitého. Ukážeme také, čím ptáčky v zimě krmit a co do krmítka naopak nesmí. Když se řekne alergie, většina lidí si představí jarní pylovou sezonu. Alergie vás ale může trápit i na podzim, proto ukážeme, jak doma správně uklidit, aby se co nejvíce zmírnila.Technikou ketlování se pusťte třeba do výroby náramku podle návodu, jehož autorkou je Šárka Rooya. Listárna se tentokrát bude věnovat domácím mazlíčkům. V rubrice DOMOV prozradíme, jak uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé a nekazily se. Okrasné jehličnany mají v zahrádce snad všichni, podíváme se proto na jejich nejčastější neduhy.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.
Více najdete na https://primadoma.tv/